Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує конкурс по відбору експерта – суб’єкта оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам і знаходяться в користуванні або орендуються ними, що потребують експертної грошової оцінки « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує конкурс по відбору експерта – суб’єкта оціночної діяльності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам і знаходяться в користуванні або орендуються ними, що потребують експертної грошової оцінки

 

№ з/п Адреса земельної ділянки Площа

(га)

Цільове призначення земельної ділянки
1 вул.Толбухіна Федора марщала,1 0,0201 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) (для обслуговування нежитлового приміщення)
2 вул.Головна,140-А 0,0122 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) (для обслуговування магазину)
3 вул.Комарова Володимира,40-А 0,0105 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) (обслуговування нежитлових приміщень магазину)
4 вул.Головна,246

 

0,5715

 

для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02)

 

Умови конкурсу: термін виконання робіт – 10 календарних днів, загальна вартість робіт, яка пропонується департаментом – до 900 грн. за одну земельну ділянку.

 

Конкурсна документація подається до департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, не пізніше, ніж за три робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Претенденти подають замовнику конкурсну документацію з описом підтвердних документів.

Конкурсна документація претендента складається із:

– підтвердних документів;

– конкурсної пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, а також строку виконання робіт (у календарних днях) мають містити пропозиції по кожній окремій земельній ділянці – відповідно до калькуляції витрат, протоколу погодження договірної ціни та кошторису на виконання робіт, підписаної претендентом і скріпленої печаткою (у разі її наявності) та запечатаної в окремому конверті.

 До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

– заява на участь у конкурсі відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

–  згода на обробку персональних даних (для ФОП);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та залучаються ним, з незалежної оцінки майна тощо) за встановленою формою.

В разі виникнення необхідності, усунення недоліків щодо виконання звіту про експертну оцінку земельної ділянки, експерт доопрацьовує звіт про оцінку земельної ділянки.

Збір необхідної додаткової інформації (крім наявної в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради) проводить оцінювач.

Рецензування звіту про експертну оцінку земельної ділянки проводиться за ініціативою та за рахунок оцінювача.

Заяви приймаються до 22.11.2019р. (включно) за адресою: 58008, м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького, 64-А, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, каб. 101,102.

Конкурс відбудеться 28.11.2019р. в приміщені Чернівецької міської ради (площа Центральна,1), в кабінеті №308, телефон для довідок: (0372) 52-57-86.

ЗаяваComments are closed.