20.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2018р. №525/19 оголошує повторно замовлений архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію детального плану території (ДПТ) багатоквартирної житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Руською, Олени Пчілки, Комунальників, Авангардною в місті Чернівцях.
Підготовку і організацію Конкурсу здійснює управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.
Тема і терміни проведення: детального плану території (ДПТ) багатоквартирної житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Руською, Олени Пчілки, Комунальників, Авангардною в місті Чернівцях.

Тривалість конкурсу становить 1 місяць з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації.

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації: учасниками Конкурсу є автори – архітектори, колективи авторів, що мають відповідну освіту, кваліфікаційний сертифікат, студенти архітектори, які отримали замовлення на участь в конкурсі.

Кількість та розміри премій: Для формування преміального фонду та виплати винагороди учасникам Конкурсу, інвестор укладає договори з кожним автором чи авторським колективом, визначеними організатором, для розробки конкурсних матеріалів.

Порядок отримання конкурсної документації:

Конкурсна документація готується департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради і надається учасникам конкурсу з моменту опублікування оголошення.

            Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: конкурсні проекти приймаються до 08 грудня  2018 року в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою: м. Чернівці,     вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306).

Матеріали, подані пізніше 08 грудня  2018 року до участі в конкурсі не допускаються.

Премійовані пропозиції переходять у власність замовника Конкурсу для використання в роботі та подальшого впровадження заходів проекту.

Не премійовані пропозиції повертаються авторам, на їх вимогу, впродовж двох тижнів після оголошення результатів Конкурсу. Після цього терміну організатор Конкурсу не несе відповідальності за збереження пропозицій.

У разі внесення змін до умов чи порядку проведення конкурсу учасники повідомляються письмово.

Усі надписи та друковані матеріали конкурсного проекту повинні виконуватися українською мовою.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою:     вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306) або за телефонами (0372) 523414, 099 0271356.Comments are closed.