26.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради оголошує замовлений архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію навчально-виховного комплексу на вул.Немирівській, 3 (ЗОШ №13) в м. Чернівці
Організатор та замовник конкурсу: департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.
Мета Конкурсу – визначити кращу проектну пропозицію з числа поданих, згідно з умовами Конкурсу та використання цих пропозицій для подальшого впровадження заходів проекту.
Основним завданням Конкурсу є пошук об’ємно-просторового рішення для створення об’єкта архітектури – навчально-виховного закладу.
Тривалість конкурсу становить 45 календарних днів з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації.
Вимоги до професійного рівня учасників, умови реєстрації та отримання конкурсної документації: Учасниками Конкурсу можуть бути окремі архітектори або їх авторські колективи, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат, які отримали замовлення на участь в конкурсі.

Кількість та розміри премій: Для виплати грошової винагороди переможцям Конкурсу встановлюється преміальний фонд у розмірі 50000 (п’ятдесят тисяч) гривень, в тому числі:

Перша премія – 25000 (двадцять п’ять тисяч) гривень.

Друга премія  – 15000 (п’ятнадцять тисяч) гривень.

Третя премія  – 10000 (десять тисяч) гривень.

 

Склад журі конкурсу:

Вандюк Лариса Федорівна архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Гомонович Сергій Степанович архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Гринюк Василь Іванович архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Завалецький Олександр Михайлович

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Пікущенко Олег Леонідович

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Свекла Денис

Іванович

голова громадської організації “Спілка активу району Гравітон – за зміни!” (за згодою);

 

Факас Євгенія Михайлівна директор Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №13 Чернівецької міської ради (за згодою);

 

Хілько

Наталія Олексіївна

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: конкурсні проекти приймаються до 24 грудня 2018 року в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою: м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306).

Матеріали, подані пізніше 24 грудня  року до участі в конкурсі не допускаються. Усі надписи та друковані матеріали конкурсного проекту повинні виконуватися українською мовою.

Переможець Конкурсу має переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А ,кабінет 306 або за телефонами 050 865 58 58, (0372) 523414, 099 0271356.Comments are closed.