Інформація про роботу “Дозвільного центру” за два місяці 2010 року « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З моменту офіційного відкриття «Дозвільного центру» Чернівецької міської ради пройшло два місяці. Щоденно в середньому сімдесят чернівчан звертаються до нас за вирішенням своїх проблем. Слідуючи принципу «Спільними зусиллями» ми, як партнери суб’єктів господарювання, намагаємося зробити максимум для позитивного вирішення їх звернень. І хоча не ми приймаємо рішення, а відповідні дозвільні органи – підрозділи владних структур, наша інформаційно-консультаційна, організаційна робота дає свої результати. За два місяці роботи прийнято і розглянуто майже 3 тис. звернень і лише по 1,5% з них видано відмови.

Найчастіше чернівчани звертаються до нас з питань організації комерційної діяльності, приватизації і оренди землі, виконання будівельних робіт, питань екології і санітарно-епідеміологічної станції. З повним переліком документів дозвільного характеру і адміністративних послуг, які можна одержати у нас, координатами керівництва та адміністраторів, графіком прийому всіх учасників можна ознайомитися в Інтернеті, на офіційному порталі міської ради в розділі «Дозвільний центр».

Працюючи над спрощенням і полегшенням одержання суб’єктами господарювання документів, необхідних для їх роботи, усунення корупційної складової, ми пропонуємо співпрацю державним і громадським організаціям. Проте не всі реагують позитивно. Вперто не хочуть виконувати законодавство України з питань дозвільної системи ВАТ ЕК «Чернівціобленерго». Вільно трактують свої зобов’язання перед Законом міська і обласна санітарно-епідеміологічні станції. Діаметрально протилежна позиція у Міського центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу. Його керівник І.Кухарчук сам запропонував реальні кроки співпраці, які ми разом реалізуємо на користь міської громади.

Найближчим часом плануємо регулярно надавати засобам масової інформації консультативні інформації з питань, які хвилюють чернівчан і вирішити які вони можуть у нас.

Телефонуйте, заходьте, пропонуйте.

Наш телефон: 52-65-36.

Наша адреса: м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А

З повагою,

Керівник «Дозвільного центру»

Чернівецької міської ради П.Луців


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *