Заява про наміри « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
1. Інвестор (замовник): Чернівецька міська рада.
Поштова і електронна адреса: 58002, м. Чернівці, Центральна площа,1, тел. (0372)52-59-24, тел./факс 55-35-39, E-mail: document@rada.cv.ua.
2. Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти): Водозабір «Митків», станція доочищення «Вікно», магістральний водогін з Шубранця до р. Прут, підземний водозабір «Магала», підземний водозабір «Біла», підземний водозабір «Рогізна+Очерет+Ленківці-1»Реконструкція насосних станцій підкачки, реконструкція резервуарів «Чапаєва», водозабір «Кварц».
3. Характеристика діяльності (об’єкта): «Реконструкція систем водопостачання у м. Чернівці. 1 черга» для «Проекту муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія I». Належить до об’єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку. Транскордонний вплив відсутній.
4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: Реконструкція систем водопостачання позитивно вплине на забезпечення м. Чернівці питною водою: підвищення надійності, зменшення аварійності в роботі системи видобутку, подачі і розподілу води, зменшення енергоспоживання та втрат і витрат води.
5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації: земельних немає потреби; сировинних – відсутні; енергетичних – передбачено використання існуючих електричних мереж ; водних – від існуючих джерел водозабору ; трудових – будівельні роботи виконуватимуться спеціалізованими організаціями, під час експлуатації – працюючий персонал у відповідності до технологічних процесів.
6. Транспортне забезпечення : При будівництві – доставка персоналу, будівельних матеріалів та конструкцій здійснюватиметься існуючими автомобільними дорогами.
7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: у проекті будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівні й територіальні обмеження згідно діючих нормативних документів.
8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не потребується.
9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві й експлуатації) на навколишнє середовище: клімат і мікроклімат – вплив не передбачається; повітряне – на стадії реконструкції та будівництва викиди відпрацьованих газів транспортних засобів, пил, шум, вібрація, на стадії експлуатації викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин не передбачається; водне – вплив не передбачається; грунт – тимчасове відведення земель для будівельних майданчиків та технологічних проїздів; рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти: на стадії будівництва можливі зміни умов міграції диких тварин, а також можливі зміни існуючого стану наявних в зоні будівництва біологічних та екологічних систем. Вплив на об’єкти ПЗФ, навколишнє соціальне середовище, навколишнє техногенне середовище – не передбачається.
10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення: на стадії будівництва – будівельні та побутові відходи вивозитимуться для захоронення на місцевий полігон твердих побутових відходів; відходи металу передаватимуться на утилізацію ліцензованій організації; на стадії експлуатації – тверді побутові відходи вивозитимуться для захоронення на місцевий полігон твердих побутових відходів; відпрацьовані люмінесцентні лампи, інші небезпечні відходи передаватимуться на утилізацію ліцензованій організації.
11. Обсяг виконання ОВНС: у відповідності до вимог ДБН А.2.2-1-2003.
12. Участь громадськості: публікація Заяви про наміри в засобах масової інформації, проведення громадських обговорень.
Ознайомитися з документацією та проектними матеріалами ОВНС, а також висловити зауваження та рекомендації можна до 11 листопада 2013 року за адресою: 58023, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5, тел. (0372) 57-82-19, 54-46-01.
Громадські слухання проводитимуться 11 листопада 2013 року о 15-00 в приміщенні Чернівецької міської ради, кабінет 105.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *