Прийняття протоколів загальних зборів співвласників на зберігання « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.10.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

 Співвласниками багатоквартирних будинків за адресами : 

  •  Вул.  Головна, буд. № 220 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 15.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.

  • Бульвар  Героїв Крут, буд. № 22 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 17.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.
  • Бульвар  Героїв Крут, буд. № 4-А в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 03.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.
  • Вул.  Південно-Кільцева, буд. № 29 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 17.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.
  • Вул.  Південно-Кільцева, буд. № 31 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 23.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.
  • Вул.  Південно-Кільцева, буд. № 19 в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 06.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.
  • Вул.  Південно-Кільцева, буд. № 21-А в м. Чернівцях обрано управителем ПП «Санітарія», про що свідчить протокол загальних зборів співвласників від 10.06.2016р., який прийнято департаментом житлово-комунального господарства міської ради на зберігання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *