Повідомлення про проведення громадських слухань проекту детального плану території житлової садибної забудови « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Повідомлення про проведення громадських слухань проекту детального плану території житлової садибної забудови на вулиці Литвинчука Анатолія та проекту регенерації житлового кварталу в мікрорайоні «Хабаківка», обмеженого вулицями Текстильників, Будівельників (парна сторона), Миру (від №3 до №27 та від №10 до №18), Авіаційною та Миргородською

31 липня 2012 року о 16 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання проекту детального плану території житлової садибної забудови на вулиці Литвинчука Анатолія та проекту регенерації житлового кварталу в мікрорайоні «Хабаківка», обмеженого вулицями Текстильників, Будівельників (парна сторона), Миру (від №3 до №27 та від №10 до №18), Авіаційною та Миргородською.

Проект детального плану території житлової садибної забудови на вулиці Литвинчука Анатолія розроблений комунальним підприємством «Містобуд» (ліцензія АВ №596225, директор Гораш І.І. вулиця Червоноармійська, 152-Б тел/факс 55-88-00) на замовлення Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради (директор Ніконов В.М. вул. Б.Хмельницького, 64-А тел. 55-38-08) на підставі рішення міської ради V скликання від 26.08.2010 року №1423 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку детальних планів територій житлової забудови».

Проект регенерації житлового кварталу в мікрорайоні «Хабаківка», обмеженого вулицями Текстильників, Будівельників (парна сторона), Миру (від №3 до №27 та від №10 до №18), Авіаційною та Миргородською комунальним підприємством «Містобуд» (ліцензія АВ №596225, директор Гораш І.І. вулиця Червоноармійська, 152-Б тел/факс 55-88-00) на замовлення Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради (директор Ніконов В.М. вул. Б.Хмельницького, 64-А тел. 55-38-08) на підставі рішення міської ради VІ скликання від 16.06.2011 року №197 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку містобудівної документації та внесення змін в окремі рішення».

З текстовою та графічною частинами зазначених проектів, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 302 (тел. 52-39-58) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 31 липня 2012 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту детального плану території житлової садибної забудови на вулиці Литвинчука Анатолія та проекту регенерації житлового кварталу в мікрорайоні «Хабаківка», обмеженого вулицями Текстильників, Будівельників (парна сторона), Миру (від №3 до №27 та від №10 до №18), Авіаційною та Миргородською приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 31 липня 2012 року з дня першого опублікування цього повідомлення за вказаними адресами.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста – Гомонович Сергій Степанович.

ІНФОРМАЦІЯ

про прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки щодо розробленого проекту детального планування території житлової садибної забудови по вулиці Литвинчука Анатолія в м. Чернівцях

1. Правові наслідки.

Проект детального планування житлової садибної забудови на вулиці А.Литвинчука в м. Черніці розроблено у відповідності з вимогами Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», Державних будівельних норм України ДБН Б.1-3-97 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів», ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів», ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», зміни №1 до ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», на підставі генерального плану міста Чернівців, затвердженого рішенням 26 сесії міської ради IV скликання від 04.11.2004 року №562, та рішення міської ради V скликання від 26.08.2010 року №1423 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку детальних планів територій житлової забудови».
Наведеним проектом передбачається здійснити реконструкцію існуючої земельної ділянки під масив індивідуальної житлової забудови.

2. Економічні наслідки.

Здійснення реконструкції забудови обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. При розробці даного проекту прийнято: комплексний підхід до благоустрою території, що здійснюється на існуючій території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля; застосування сучасних прогресивних та ефективних технологій у сфері благоустрою територій населених пунктів: підготовки території до забудови, виконання робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території. А також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму тощо.
У сучасних умовах інтенсивного соціально-економічного розвитку населених пунктів, перетворення їх планувальної структури, масової реконструкції забудови, формування ринку житла, вирішення проблем комплексного благоустрою території населених пунктів враховано аспекти, з оздоровленням навколишнього середовища, поліпшенням санітарно-гігієнічних умов житлових зон, забезпечення сприятливого екологічного стану території.
Для врахування соціальних потреб жителів проектованого мікрорайону на даній території передбачено розміщення дитячого садочка та культової будівлі.
Планувальну схему території з існуючою транспортною розв’язкою пропонується доповнити новими транспортними зв’язками та пішохідними зонами. Існуючі дорожні проїзди передбачається впорядкувати та влаштувати ще декілька допоміжних.
Передбачається розробка окремого проекту на централізоване електро- та газопостачання території забудови.
Техніко-економічні показники генплану: площа території – 5,0200 га; площа забудови – 0,7644 га; площа замощення – 0,6230 га; площа озеленення – 3,1500 га; кількість зблокованих житлових будинків – 78 шт.

3. Екологічні наслідки.

Стан навколишнього середовища ділянки, яка розглядається, визначається санітарним станом повітря, води, ґрунту, акустичним режимом, благоустроєм території.
Промислові джерела викидів в атмосферу в межах ділянки відсутні. Лінійним джерелом викидів в атмосферу є автотранспорт. Джерелом забруднення грунтів ділянки є частково господарсько-побутові відходи.
Для забезпечення оптимальних санітарно-гігієнічних умов території рекомендується ряд інженерно-планувальних заходів:
– організація нормативних санітарних розривів між будівлями;
– озеленення території;
– своєчасне вивезення господарсько-побутових відходів з наступною їх переробкою.
Відповідно до додатку «Є» ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище», запроектована забудова не входить до переліку екологічно небезпечних об’єктів, тобто даний об’єкт не проявлятиме негативного впливу на довкілля. Для мінімізації техногенного навантаження на природне середовище, проектом передбачаються природоохоронні заходи загального характеру: ретельний благоустрій і озеленення прилеглої території.
Начальник КП «Містобуд» І. Гораш

ІНФОРМАЦІЯ

про прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки щодо розробленого проекту регенерації житлового кварталу в мікрорайоні «Хабаківка», обмеженого вулицями Текстильників, Будівельників (парна сторона), Миру (від №3 до №27 та від №10 до №18), Авіаційною та Миргородською

1. Правові наслідки.

Проект регенерації житлового кварталу в мікрорайоні «Хабаківка», обмеженого вулицями Текстильників, Будівельників (парна сторона), Миру (від №3 до №27 та від №10 до №18), Авіаційною та Миргородською розроблено у відповідності з вимогами Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», Державних будівельних норм України ДБН Б.1-3-97 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів», ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», на підставі генерального плану міста Чернівців, затвердженого рішенням 26 сесії міської ради IV скликання від 04.11.2004 року №562, та рішення міської ради VІ скликання від 16.06.2011 року №197 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку містобудівної документації та внесення змін в окремі рішення».
Наведеним проектом регенерації пропонується внесення змін до генерального плану міста Чернівці та поетапна забудова території в межах і параметрах, визначених нормативними документами.

2. Економічні наслідки.

Необхідність регенерації даного району зумовлена можливістю знесення малоцінної забудови 50-60 років минулого століття сільського типу та одноповерхових 4-х квартирних будинків «барачного» типу з окремими прибудовами та надбудовами.
З огляду на високу містобудівну цінність даної території пропонується внести зміни до генерального плану в частині виключення котеджної забудови і влаштування тут повноцінного міського житлового кварталу багатоповерхових будинків, особливо що стосується забудови майбутнього проспекту Незалежності, як магістральної вулиці загальноміського значення. Шестиповерхову забудову пропонується збільшити до семи поверхів, оскільки центральна частина кварталу наразі забудовується семиповерховими будинками. Чотирьохповерхова забудова лишається без змін.
Санацію кварталу слід починати з забудови вільної території, перша черга що дасть змогу відселяти мешканців, зносити їх малоцінне житло і продовжувати забудову.
Дана територія забезпечена всіма інженерними комунікаціями, які прокладені вздовж вулиць, що обмежують квартал, а також вздовж деяких внутрішньо квартальних вулиць і проїздів. При необхідності передбачити заміну комунікацій зі збільшенням їхньої пропускної спроможності.
З продовженням проспекту Незалежності має бути продовжений тролейбусний маршрут і скасований рух по вулиці В.Винниченка від вулиці Кармелюка до вулиці Миру оскільки дана вулиця набуває статус житлової.
Техніко економічні показники території регенерації:
– загальна площа земельної ділянки – 21,5 га;
– площа забудови – 11,7 га;
– площа земельної ділянки для розміщення школи і дитсадка- 2,1 га;
– кількість квартир, які підлягають зносу – 207 квартир;
– кількість квартир після повної реалізації проекту – 2592 квартир;
– кількість населення кварталу після повної реалізації проекту (орієнтовно) – 9 тис. чол.;
– щільність населення – 250 чол/га;
– загальна площа проектованої корисної площі – 162 тис. м2;
– площа озеленення – 3,96 га;
– площа закладів обслуговування і торгівлі – 2,5 тис. м2;
– площа спортивного майданчика – 0,44 га;
– парковка легкових автомобілів тимчасового перебування – 50 маш/місць.

3. Екологічні наслідки.

У 2007 році розпочато проектування, а в 2009-2010 роках будівництво житлових 7-ми поверхових будинків на вільній від забудови земельній ділянці площею до 3,0 га, яка використовувалась в якості території спецпризначення (антенне поле станції ближнього наведення літаків).
Відповідно генерального плану міста територія житлового кварталу відноситься по частково до житлової квартирної малоповерхової забудови, садибної забудови та території складів, баз і межує з південним вузлом комунально-складської зони.
Вулиці, які обмежують дану територію, мають достатній рівень благоустрою, внутрішньо квартальні вулиці і проїзди мають здебільшого гравійне або грунтове покриття.
Перепрофілювання деяких підприємств промисловості внесли позитивну характеристику екологічних умов всього житлового масиву в цілому. Територія житлового кварталу, яка розглядається розташована поза межею зони шумового дискомфорту по осі глісади літаків міжнародного аеропорту «Чернівці».
Начальник КП «Мітобуд» І. ГорашЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *