21.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціНа виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово –

комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 “Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, КП “Чернівціводоканал” інформує про намір змінити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
 

Обґрунтування причин зміни тарифу          

Діючі на сьогодні тарифи, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22.03.2017р. № 311:

а) на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 8,02 грн. (без ПДВ):

б) на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 4,17 грн. за 1 куб. м (без ПДВ).

             Розрахунок тарифів здійснено відповідно до Постанов НКРЕКП від 10.03.2016р. № 303 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), від 15.01.2015р. № 13 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

           Адміністративні витрати не включалися, оскільки містяться у тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, за якими обрахована виробнича собівартість послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
           Плановий прибуток до тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) не включався.

Фактичний рівень відшкодування економічно обґрунтованих витрат підприємства діючими тарифами на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) за перше півріччя 2017 року склав:
– централізоване водопостачання – 66,0 %;

– централізоване водовідведення – 88,3 %.

            Таким чином,  проект тарифу на 2018 рік відповідно до зростанням цін на матеріали, послуги, зміну прожиткового мінімуму відповідно до чинного законодавства, зміни з амортизаційних становить:
– на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем), без ПДВ   – 8,91 грн./м3, (попередній  тариф 8,02 грн./м³, ріст на 0,89 грн.м3, або  на 11,1%,

– на послуги з централізованого  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), без ПДВ – 4,84 грн./м3, (попередній  тариф 4,17 грн./м³, ріст на 0,67 грн.м3, або  на 16,1%.

 Структура планових тарифів на 2018 рік на послуги з централізованого постачання

холодної води,  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) додається (додаток 1).

Зауваження та пропозиції з обґрунтуваннями приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:

58023, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5;  e-mail:  cv.voda@gmail.com

 

Примітка.

Відповідно до Закону України “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка  має право відрегулювати розраховані підприємством тарифи у бік збільшення або зменшення.

  • Cтруктура наміри ЦПХВВ


  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *