22.04.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На підставі рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.10.2018р. №567/21, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької  міської ради оголошує замовлений архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію детального плану території (ДПТ) житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом на земельній ділянці, орієнтовною площею 17,0 га.

Організатор та замовник конкурсу: департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Мета Конкурсу – визначити кращу проектну пропозицію з числа поданих, згідно з умовами Конкурсу та використання цих пропозицій для подальшого впровадження заходів проекту.

Основним завданням Конкурсу є пошук архітектурно-планувального та урбаністичного рішення для створення містобудівної документації – детального плану території.

Тривалість конкурсу становить 2 місяці з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах інформації

Вимоги до професійного рівня учасників, умови реєстрації та отримання конкурсної документації: Учасниками Конкурсу є автори – архітектори, колективи авторів, що мають відповідну освіту, кваліфікаційний сертифікат, студенти архітектори, які отримали замовлення на участь в конкурсі.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: конкурсні проекти приймаються до 29 січня  2019 року в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин за адресою: м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 306).

Матеріали, подані пізніше 29 січня 2019  року до участі в конкурсі не допускаються. Усі надписи та друковані матеріали конкурсного проекту повинні виконуватися українською мовою.

Переможець Конкурсу має переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою:     вул. Б.Хмельницького, 64-А ,кабінет 306 або за телефонами (0372) 523414, 099 0271356.Comments are closed.