Оголошення про проведення відкритого обговорення намірів кп «Чернівціводоканал» внести зміни у діючі тарифи « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відкрите обговорення намірів КП «Чернівціводоканал» внести зміни у тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) відбудуться 10 квітня 2018 року о 18.00 за адресою вул. Героїв Майдану,176 (2 –й поверх, велика зала).

Обговорення проводиться у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866.
Зміни пропонується внести у тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які вступили у дію 16.03.2018 року.
Корегування тарифів пропонується провести у зв’язку із збільшенням витрат на оплату електричної енергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці та збільшенням видатків на сплату податків, зборів та інших передбачених законодавством обов’язкових платежів.
Із обґрунтуванням запропонованих змін та структурою планових тарифів на 2018 рік можна ознайомитися на сайті КП «Чернівціводоканал» за посиланням: кп «Чернівціводоканал» та на офіційному сайті міської ради.
До участі у обговоренні запрошуються представники органів місцевого самоврядування, чернівчани, всі інші зацікавлені особи.
Зауваження та пропозиції з обґрунтуваннями з приводу змін до тарифів приймаються впродовж 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою:
58023, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5; тел. 54-46-01 або на e-mail:info@vodokanal.cv.ua, контактна особа: Дудник Олеся Анатоліївна.

Оголошення про наміри КП “Чернівціводоканал” здійснити корегування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Додаток 1

Оголошення про наміри КП “Чернівціводоканал” здійснити корегування діючих тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення(з використанням внутрішньобудинкових систем)

Додаток 2Comments are closed.