Оголошення про громадські обговорення з питання присвоєння ЗОШ №14 імені Доцюка Володимира Федоровича « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до Положення про найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, мостів, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок в м. Чернівцях, затвердженого рішенням міської ради від 29.08.2013 року № 950 «Про затвердження Положення про найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, мостів, встановлення пам’ятних знаків і меморіальних дошок в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність, рішень виконавчого комітету міської ради з цього питання» та враховуючи звернення Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 і батьківської громадськості, міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадських обговорень з питання присвоєння ЗОШ №14 імені Доцюка Володимира Федоровича.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 23 червня 2014 року включно.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу Чернівецької міської ради document@rada.cv.ua або у письмовій формі на адресу: м. Чернівці, 58002 Центральна площа, 1.

Довідково:

Володимир Федорович Доцюк – Почесний громадянин міста Чернівці. Голова Чернівецької міської ради та її виконкому у 1972-1985 роках.

Народився 1 лютого 1936 року в селі Волчинець Дондюшанського району Молдавської РСР в сім’ї бідняка. Навчався спочатку у місцевій семирічній школі, а потім – на вечірньому відділенні середньої школи №14 у Чернівцях. У 1953-му році вступив до залізничного училища №1, а після його закінчення – до Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту (заочно).

Трудовий шлях розпочав слюсарем з ремонту вагонів. Згодом став старшим оглядачем вантажного парку станції Чернівці. У 1966-му році В.Ф. Доцюка призначають начальником вагонного депо. Наступна сходинка кар’єрного зростання – посада голови Першотравневої районної ради. І всього через рік його обирають головою міської ради та її виконкому. Крім того, 12 разів поспіль обирався депутатом Чернівецької обласної ради, членом виконкому обласної ради. Тривалий час працював заступником голови Чернівецького комітету народного к знтролю. Був заступником, а згодом начальником управління соціального захисту інвалідів.

Нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора, а також багатьма медалями. Одна з них – «На славу Чернівців» з нагоди 600-річчя нашого міста.

Помер 28 листопада 2012 року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *