ОГОЛОШЕННЯ! « Офіційний портал Чернівецької міської ради
20.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі розроблення документа державного планування до його подання для затвердження здійснюється стратегічна екологічна оцінка.

Відтак, з метою визначення, опису та оцінювання наслідків виконання детального плану садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га м.Чернівці для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин публікує для ознайомлення та пропозицій Заяву Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га м.Чернівці (додаток1).
Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану просимо надсилати до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради (58000, м. Чернівці, вул. Хмельницького Богдана, 64 А, телефон. +38(0372) 555-883, факс 553-587; e-mail: dmbkzv@ukr.net) до 06 липня 2019р.Comments are closed.