Розпорядження міського голови. « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Розпорядження міського голови “Про введення в дію плану лікувально-профілактичних заходів з попередження та боротьби із грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями в період епідемії у м. Чернівцях”

Рішення міської надзвичайної протиепідемічної комісії “Про стан захворюваності на грип та гострі еспіраторні вірусні інфекції в м. Чернівцях”

Протокол № 6 спільного засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії та штабу з попередження та боротьби із грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями у м. Чернівцях на період епідемії 20.11.2009 року

Протокол № 7 спільного засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії та штабу з попередження та боротьби із грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями у м. Чернівцях на період епідемії 25.11.2009 року

З 30 жовтня у Чернівцях міська надзвичайна протиепідемічна комісія оголосила епідемію з грипу та ГРВІ. Для оперативного управління ситуацією на період епідемії створено міський штаб, який очолила заступник міського голови Інна Онацька.
До складу штабу увійшли представники усіх міських служб та правоохоронних органів. Штаб працюватиме цілодобово. Перше організаційне засідання штабу провів міський голова Микола Федорук.

До стабілізації епідситуацію призупинена робота всіх дошкільних, шкільних, позашкільних закладів, а також вузах усіх форм власності.

На особливий режим роботи переведено дільничну мережу лікувально-профілактичних закладів. Лікувальні-профілактичні заклади працюватимуть у дві зміни, без вихідних. Заявки на виклик лікаря поліклініки прийматимуть до 17.00, обслуговування хворих вдома дільничними лікарями забезпечуватиметься до 24.00. У поліклініках у першу чергу обслуговуватимуть хворих з підвищеною температурою. Хворі з важким перебігом хвороби та ускладненнями підлягатимуть госпіталізації. У лікувальних установах міста створено додатковий ліжковий фонд з метою забезпечення госпіталізації з ускладненим перебігом хвороби. У разі потреби буде розгорнуто додаткові відділення на базі існуючих в місті профілакторіїв.

Для обслуговування хворих вдома бригадам лікувально-профілактичних закладів виділено додатковий автотранспорт. Транспорт автобази міської ради також закріплено за лікувальними закладами міста .

Для надання допомоги лікувально-профілактичним закладам міста Буковинському державному медичному університету рекомендовано направити 50 лікарів-інтернів та 200 студентів VІ курсу. Медуніверситету рекомендовано організувати консультування професорсько-викладацьким складом університету хворих та вагітних в стаціонарах міста. Окрім того, силами науковців для надання консультацій мешканцям з профілактики грипу та ГРВІ буде організовано роботу «гарячої лінії» за телефоном 57-15-15. “Гаряча лінія” в медуніверситеті працюватиме з 2 листопада (з понеділка).

Виділено додаткові кошти на придбання засобів індивідуального захисту медичних працівників, оплату їх праці у вихідні дні, а також на придбання діагностичного та лікувального обладнання для реанімаційних відділень. Міське управління Держказначейства зобов’язано першочергово проводити розрахунки з оплати медикаментів, деззасбів, рентгенплівки, реактивів та пального.

Масковий режим запроваджено в усіх лікувально-профілактичних закладах міста, громадському транспорті – тролейбусах, автобусах та таксі. Запровадити масковий та дезінфекційний режим зобов’язано також керівників закладів торгівлі,ресторанного господарства, усіх ринків та мікроринків. Керівникам продовольчих ринків та мікроринків, закладів торгівлі, ресторанного господарства міста Чернівців рекомендовано запровадити масковий та дезінфекційний режими, переглянути графіки їх роботи із можливими обмеженнями з 30.10.2009 року до стабілізації епідситуації. Керівникам непродовольчих ринків та мікроринків міста Чернівців рекомендовано обмежити їх роботу з 30.10.2009 року до стабілізації епідситуації. Порушників маскового режиму притягатимуть до адміністративної відповідальності (штраф)

Департамент економіки визначив підприємства, які виготовлятимуть необхідну кількість масок. Зроблено замовлення на виготовлення цих засобів захисту.

Населенню рекомендовано користуватися і масками власного виготовлення (прошита у 4-6 шарів марля).

Відділ фармакологічного супроводу обласної комунальної установи зобов’язано впродовж двох діб забезпечити наявність в аптечній мережі міста достатньої кількості вакцин проти грипу, зареєстрованих та дозволених до використання в Україні, а також лікарських засобів профілактичної і лікувальної направленості проти ГРВІ та грипу. Відповідні органи закликано посилити контроль за дотриманням цінової політики в аптечній мережі, правоохоронні органи будуть виявляти випадки завищення цін і оперативно на них реагувати.

На період карантину в місті заборонено проведення будь-яких розважальних, культурно-масових,спортивних та інших масових заходів.

Заборонено відвідування інтерактивних клубів, центрів, комп’ютерних залів,нічних клубів, дискотек шкільною та студентською молоддю. За порушення цієї заборони до відповідальності притягатимуть власників зазначених суб’єктів господарювання.

Пам’ятки з рекомендаціями щодо профілактики грипу та ГРВІ будуть розповсюджені в громадському транспорті , місцях масового скупчення населення. Кожна чернівецька родина отримає цю пам’ятку в свою поштову скриньку.

Міський штаб щоденно інформуватиме мешканців Чернівців про епідемічну ситуацію, рівень захворюваності та заходи з профілактики грипу і ГРВІ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *