Знесені дерева на вул. Садовій були аварійними « Офіційний портал Чернівецької міської ради
12.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На електронну петицію, зареєстровану на сайті Чернівецької міської ради щодо незадовільного екологічного стану та систематичного знищення зелених насаджень в місті, а саме по вул. Садовій, біля входу в Центральний парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, Департамент житлово-комунального господарства повідомляє наступне.

При плановому огляді дерев вздовж проїжджої частини вулиці Садової  постійнодіюча  комісія з обстеження зелених насаджень в складі представників Департаменту житлово-комунального господарства, управління контролю за благоустроєм міста міської ради, Чернівецького міського комунального виробничого тресту зеленого господарства та протизсувних робіт виявила 11 аварійних дерев, які становлять потенційну загрозу для життя людей та можуть пошкодити транспортні засоби.  

За якісним станом ці дерева по вул. Садовій підлягають знесенню, оскільки вони мають гнилу серцевину стовбура, дуплистість, відшарування кори та суховершинність, про що був складений відповідний акт від 25.02.2020 р. та виданий ордер (дозвіл) на видалення зелених насаджень від 25.02.2020 р. № 54.

Станом на 3 липня трестом зеленого господарства та протизсувних робіт видалено 8 дерев. Висадка молодих дерев на місці знесених запланована на осінь.Comments are closed.