13.12.2018Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціПостановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017р. № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006р. № 187 і від 31 березня 2015р. № 200» змінено систему закупівлі санаторно-курортних послуг для окремих категорій громадян, які потребують соціального захисту.
Так путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО будуть закуповуватись на підставі трьохсторонньої угоди (заявник – управління соціального захисту населення – санаторій ).
Санаторій для оздоровлення вищезазначена категорія осіб може вибрати самостійно, після цього звернутись в управління соціального захисту населення, за місцем перебуванням на обліку де проводиться перевірка на відповідність встановленим вимогам. Після укладається тристоронній договір, на підставі якого санаторно-курортним установам перераховують кошти за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування буде визначатись щорічно Міністерством соціальної політики України за погодженням з Міністерством фінансів України. Перелік базових послуг, які мають надаватись особам відповідно до медичних рекомендацій і входять у вартість путівки, будуть затверджуватись Міністерством соціальної політики. Додаткові послуги надаються за бажанням осіб з інвалідністю за умови оплати їх вартості.
Такі зміни сприятимуть не лише ефективному використанню бюджетних коштів, але й покращенню результативних показників у сфері санаторно-курортного лікування вищезазначеній категорії осіб, оскільки їм надається право самостійно вибирати для санаторно-курортного лікування будь-який заклад України відповідно до медичних показань.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *