Зірковий кондитер провела майстер-клас для чернівецьких кулінарів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
За сприяння департаменту економіки міської ради напередодні Міжнародного жіночого свята Буковинською гільдією кулінарів на базі ресторану Winston Hall було організовано перший майстер-клас з кондитерського мистецтва з приготування французької десертної страви.

Його відвідало понад 70 осіб, які спостерігали за приготуванням страви від професійного кондитера та мали змогу поспілкуватися з майстром, поділитися кулінарними секретами і скуштувати смачний десерт.
Майстер-клас провела Оксана Дубкан – член ГО «Буковинська гільдія кулінарів», кондитер двозіркового мішленівського (Michelin) ресторану Тaillevent, бренд-шеф ресторану «Фрегат», випускниця школи Le Cordon Bleu.

Довідково:

З метою організації і активізації зусиль рестораторів, профільних учбових закладів, кулінарів у справі популяризації та розвитку творчого багатства української кухні, збереження її дивовижної самобутності та оригінальності, підвищення культури споживання, якості та рівня сервісу впровадження стандартів світового кулінарного мистецтва в листопаді 2015 року на установчих зборах засновників утворено Громадську організацію «Буковинська гільдія кулінарів». Головою гільдії обрано Сергія Кінського – шеф-кухар ресторану «Панська гуральня», золотий, срібний та бронзовий медаліст всеукраїнських та міжнародних кулінарних конкурсів, фестивалів, володар звання «Майстер-кухар».
Інформацію про умови вступу до Буковинської гільдії кулінарів можна отримати (м.Чернівці, вул. Головна, 91, каб. № 22, тел. 0992332707).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *