Збитки комунальних підприємств Чернівців у цьому році зросли у три рази « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
До міського бюджету м. Чернівців За результатами діяльності в І кварталі цього року 24 комунальних підприємства отримали прибутки в сумі 2,6 мільйона гривень. Водночас 9 комунальних підприємств отримали збитки в сумі 78,4 мільйона гривень. У порівнянні з І кварталом 2018 року прибутки комунальних підприємств

зменшилися на 0,4 мільйона гривень, а збитки зросли на 53,5 мільйона гривень або у 3 рази. Про це повідомили у фінансовому управленні міської ради.

Найбільше збитки зросли на комунальних підприємствах «Чернівціводоканал», «Чернівцітеплокомуненерго», у Чернівецького тролейбусного управління.
Якщо у І кварталі 2018 року КП «Чернівціводоканал» отримало з міського бюджету 12,3 мільйона гривень фінансової допомоги та при цьому отримало збитків майже 9,6 млн. грн., то вже у І кварталі цього року підприємство отримало допомоги з бюджету 13,6 млн. грн. , а збитки зросли до 28,7 млн. грн., тобто майже у три рази.
КП «Чернівцітеплокомуненерго» торік у І кварталі отримало допомоги з міського бюджету 3 мільйона гривень, збитки підприємства становили 5,2 мільйона гривень. Цього року за аналогічний період підприємство отримало з міського бюджету допомоги майже 10,9 мільйона гривень, але при цьому збитки зросли у 6 разів – до 33 мільйонів гривень.
У КП «Чернівецьке тролейбусне управління» у першому кварталі цього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збитки зросли майже у два рози – з 6 млн.346 тис. грн. у І кварталі 2018 року до 11 млн. 857 тис. грн. у І кварталі цього року.
У КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» збитки виросли з 1 млн.787 тис. грн. в І кварталі минулого року до 2 млн. 954 тис. грн. за аналогічний період цього року.
У 6 разів зросли збитки у МКВ трест зеленого господарства та протизсувних робіт – з 4 до 24 тисяч гривень. Цього року з’явилися збитки у МКП «Центр стерилізації тварин» (93,2 тис.грн.), водночас позбавилися збитків КП «Чернівціспецкомунтранс» (153 тис.грн.), АДС-080 (58,2 тис. грн.), КЖРЕП №17 ( 161 тис. грн.)
У першому кварталі цього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли також збитки У Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка – з 1,3 до 1,7 млн. грн, а також комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» – з 133 до160 тис. грн.Comments are closed.