21.05.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

До міського бюджету м. Чернівців За результатами діяльності в І кварталі цього року 24 комунальних підприємства отримали прибутки в сумі 2,6 мільйона гривень. Водночас 9 комунальних підприємств отримали збитки в сумі 78,4 мільйона гривень. У порівнянні з І кварталом 2018 року прибутки комунальних підприємств

зменшилися на 0,4 мільйона гривень, а збитки зросли на 53,5 мільйона гривень або у 3 рази. Про це повідомили у фінансовому управленні міської ради.

Найбільше збитки зросли на комунальних підприємствах «Чернівціводоканал», «Чернівцітеплокомуненерго», у Чернівецького тролейбусного управління.
Якщо у І кварталі 2018 року КП «Чернівціводоканал» отримало з міського бюджету 12,3 мільйона гривень фінансової допомоги та при цьому отримало збитків майже 9,6 млн. грн., то вже у І кварталі цього року підприємство отримало допомоги з бюджету 13,6 млн. грн. , а збитки зросли до 28,7 млн. грн., тобто майже у три рази.
КП «Чернівцітеплокомуненерго» торік у І кварталі отримало допомоги з міського бюджету 3 мільйона гривень, збитки підприємства становили 5,2 мільйона гривень. Цього року за аналогічний період підприємство отримало з міського бюджету допомоги майже 10,9 мільйона гривень, але при цьому збитки зросли у 6 разів – до 33 мільйонів гривень.
У КП «Чернівецьке тролейбусне управління» у першому кварталі цього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збитки зросли майже у два рози – з 6 млн.346 тис. грн. у І кварталі 2018 року до 11 млн. 857 тис. грн. у І кварталі цього року.
У КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» збитки виросли з 1 млн.787 тис. грн. в І кварталі минулого року до 2 млн. 954 тис. грн. за аналогічний період цього року.
У 6 разів зросли збитки у МКВ трест зеленого господарства та протизсувних робіт – з 4 до 24 тисяч гривень. Цього року з’явилися збитки у МКП «Центр стерилізації тварин» (93,2 тис.грн.), водночас позбавилися збитків КП «Чернівціспецкомунтранс» (153 тис.грн.), АДС-080 (58,2 тис. грн.), КЖРЕП №17 ( 161 тис. грн.)
У першому кварталі цього року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли також збитки У Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка – з 1,3 до 1,7 млн. грн, а також комунального спортивно-оздоровчого підприємства «Буковина» – з 133 до160 тис. грн.Comments are closed.