27.05.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради затвердив заходи з підготовки господарства комунальної власності Чернівців до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

Керівники фінансового управління, департаменту житлово-комунального господарства, управління охорони здоров’я, управління фізичної культури та спорту, управління освіти та управління культури повинні фінансувати заходи по мірі виконання робіт у межах асигнувань, передбачених на фінансування міського господарства та власних коштів суб’єктів господарювання.
ЖБК, ЖБТ, ОСББ та підприємствам інших форм власності рекомендовано розробити відповідні заходи з підготовки до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.
Департаменту житлово-комунального господарства міської ради, директору МКП «Чернівцітеплокомуненерго», начальнику КП «Чернівціводоканал» доручено активізувати роботу з погашення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги.
Комунальне підприємство «Чернівцітеплокомуненерго» до 1 листопада 2018 року зобов’язане вжити невідкладних заходів щодо здійснення розрахунків за спожиті під час опалювального періоду 2017-2018 року енергоносії відповідно до діючих тарифів на теплову енергію. Також до початку опалювального сезону 2018-2019 року підприємство повинно укласти угоди на постачання газу.
В рамках заходів також передбачена: закупівля посипочного матеріалу, підготовка шанцевих інструментів, ремонт під’їздів, в тому числі вхідних дверей та вікон, утеплення інженерних мереж, утеплення підвальних приміщень, ремонт електрощитових, оголовків димовентканалів, покрівель, внутрішньо будинкових мереж каналізації та мереж холодного водопостачання.Comments are closed.