Затверджено положення про Меморіал «Алея Слави загиблих в АТО» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З метою гідного пошанування пам’яті загиблих учасників, які брали участь в АТО, виконавчий комітет затвердив положення про Меморіал «Алея Слави загиблих в АТО» на Центральному кладовищі по вул. Героїв Майдану, 159-А.

Згідно з ним, на Алеї Слави здійснюється компактне поховання загиблих учасників, які брали участь в антитерористичній операції, за погодженням із сім’ями загиблих. Для поховань дружин (чоловіків), батьків (усиновителів), дітей загиблих учасників АТО, на Центральному кладовищі поблизу Меморіалу передбачений сектор №1-Б, площею 280 кв. м. Біля кожної могили встановлюється Державний прапор України.

Утримання та охорону меморіалу забезпечує міське комунальне підприємство «Спецкомбінат» за рахунок коштів міського бюджету згідно з річним кошторисом бюджетних призначень на кожен рік. Громадські та волонтерські організації мають право встановити громадський патронат над Меморіалом.

Він входить до переліку місць, де відбуваються офіційні заходи з нагоди Дня Незалежності, Дня Конституції, Дня Соборності, інших свят та пам’ятних для держави і Чернівців дат. При проведенні офіційних заходів передбачається покладання квітів, запалення лампадок, хвилина мовчання, несення почесної військової варти тощо.Comments are closed.