За рішенням суду Ігоря Незборецького поновлено на посаді начальника управління « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду від 9 червня ц.р. на посаді начальника  управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради з 22 листопада 2019  року  поновлено Ігоря Незборецького та зобов’язано  міського голову Олексія Каспрука  перевести його  на рівнозначну посаду в управлінні  забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я  міської ради. Рішення суду в частині  поновлення на посаді підлягає до негайного виконання.

На виконання зазначеного  рішення суду  розпорядженням міського голови Олексія Каспрука з  22 листопада 2019 року  Ігоря Незборецького поновлено на посаді начальника управління охорони здоров’я міської ради та з 10 червня 2020 року призначено на посаду  начальника управління  забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради   в порядку переведення  (ст. 32 КЗпП України) .

Апеляційна скарга на зазначене  рішення суду  може бути подана до Сьомого апеляційного адміністративного суду впродовж 30 днів з дня  складення  повного судового рішення. Повне судове рішення буде складено впродовж 10 днів.

Довідково. Ігор Незборецький  має вищу медичну освіту,  працює лікарем з 1993 року, з травня 2011 року до листопада 2019 року обіймав  посаду начальника  управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, з якої був увільнений 21 листопада 2019 року у зв’язку з ліквідацією управління охорони здоров’я за рішенням  міської ради  від 11.04.2019 року №1707.Comments are closed.