За п’ять місяців чернівецький аеропорт надав послуги понад 9 тисячам пасажирів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Аеродром КП ”Міжнародний аеропорт “Чернівці” та всі служби підприємства, що задіяні в його обслуговуванні, повітряних суден, пасажирів, багажу, вантажів сертифіковані Державіаслужбою.

Завдяки фінансовій підтримці з міського бюджету погашено заборгованість по зарплаті та штрафні санкції. Відновлено регулярний пасажирський рейс Київ-Чернівці-Київ (здійснюється літаком Embraer 145). З 12 червня по 11 листопада нинішнього року аеропортом прийнято 4684 пасажири, відправлено 4597. Дохід становив 1 941 710,00 грн.
За тимчасове базування вантажних літаків Ан-12 ПрАТ «Авіакомпанія «Україна АероАльянс» підприємство отримало 804 000,00грн. Виконано 44 чартерних рейси, які принесли дохід – 229760,00грн.
На даний час адміністрація підприємства спільно з туроператорами і авіаперевізниками опрацьовує можливість відкриття рейсів до Атналії і Стамбулу (Туреччина) і Бургасу (Болгарія).

Але на підприємстві відсутні: планово-економічний підрозділ, фахівці з маркетингу та роботі з авіаперевізниками та замовниками послуг, менеджери по зв’язках з громадськістю та рекламі, у відділі ІТ-технологій немає фахівців.

Як повідомив директор КП ”Міжнародний аеропорт “Чернівці” Борис Морський, серед нагальних проблем підприємства: необхідність ремонту виробничих приміщень, впровадження енергозберігаючих систем, автоматизації процесів виробництва; необхідність покращення інфраструктури обслуговування пасажирів (збільшення площ накопичувачів пасажирів, розширення спектру послуг пасажирам, автоматизація процесів обслуговування багажу); непогашена кредиторська заборгованість перед МТК “Калинівський ринок” у сумі – 4338500,00грн

Довідково
На 2016 рік з міського бюджету передбачено кошти на суму 16,680 млн.грн., в тому числі:
реконструкція світлосигнального обладнання – 1,5 млн.грн.
капітальний ремонт стоянок аеродрому – 1,3 млн.грн.
капітальний ремонт огорожі аеропорту – 1.5 млн.грн.
придбання спеціальної техніки – 5,3 млн.грн.
проектні роботи – 0,8 млн.грн.
фінансова підтримка – 6,28 млн.грн.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *