За наявності вільних місць з 10 години ранку транспортом зможуть користуватися громадяни без довідок з місця роботи « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На період роботи транспорту в режимі спеціальних перевезень при  наявності вільних сидячих місць у Чернівцях з 2 липня дозволено з  10.00 години до 22.00 години проїзд іншим категоріям громадян за умов дотримання  протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину. До 10 години ранку транспортом можуть користуватися лише мешканці, які добираються на роботу,  пред’явивши спецпроїзний, посвідчення або довідку з місця роботи. Таке рішення прийнято 1 липня на засіданні  міської комісії  питань ТЕБ та НС, яке провів міський голова Олексій Каспрук.

До салону транспортного засобу громадян  впускатимуть лише за наявності захисної маски та без ознак ГРВІ. Перевезення пасажирів в режимі спеціальних перевезень в умовах карантину  здійснюється в  межах кількості місць для сидіння , передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб. Пільги на оплату проїзду у режимі спецперевезень не діють.

У зв’язку із відновленням за рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень приміського та міжміського внутрішньо обласного сполучення  вирішено  припинити довезення за кошти міського бюджету медичних працівників з районів області. Водночас  медики продовжують користуватися безкоштовним проїздом у міському електротранспорті при пред’явлення спеціального проїзного.

Міський голова Олексій Каспрук, зважаючи на численні звернення чернівчан,  звернувся до голови ОДА Сергія Осачука з проханням розглянути можливість та надати дозвіл на відновлення внутрішнього залізничного сполучення з м. Чернівці за умов дотримання  протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину.

Протокол ТЕБ НС №31 01 07 2020

 

 

 Comments are closed.