18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

До участі в ІІ етапі дитячого конкурсу малюнку «Економія води – збереження ресурсів» надійшло 60 робіт від учнів 20 навчальних закладів Чернівців.

У цьому конкурсі глядачі самі обирають переможців. Головний приз – поїздка в аквапарк міста Хмельницький – отримають три роботи в кожній номінації, які наберуть найбільшу кількість голосів за підсумками обох голосувань – он-лайн та на виставці.

Ознайомитися з малюнками можна наживо у галереї «Вернісажу» на Кобилянській, 53, або на сайті vodokanal.cv.ua в розділі «Голосування тут». Проголосувати можна

  • на сайті (тричі в кожній номінації)
  • на загальній виставці (обрати три найкращі роботи та вкинути у спеціальну урну відповідні бюлетені)

Конкурс відбувається у рамках реалізації проекту “Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1”, який фінансується коштом Європейського союзу через Німецький банк розвитку KfW, КП «Чернівціводоканал» спільно з Управлінням освіти Чернівецької міської ради та за підтримки консультантів проекту, GFA Consulting Group.

Усі учасники ІІ етапу отримають подарунки на святкуванні Дня Води, який відбудеться 22 березня о 14.00 в приміщенні «Вернісажу» на вул. Кобилянської. Імена відвідувачів аквапарку будуть повідомлені після обрахунку голосів на сайті КП «Чернівціводоканал» vodokanal.cv.uaComments are closed.