З 3 серпня відновлять роботу 7 дошкільних навчально-виховних закладів міста « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
29 липня відбулось позачергове засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Чернівців, де зокрема вирішувалось питання відновлення навчально-виховного процесу в закладах дошкільної освіти міста та забезпечення дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020 року.
Взято до уваги інформацію про виконання рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.07.2020 року (протокол №40).
Начальнику управління освіти міської ради Мартинюку С.В. доручено з 3 серпня 2020 року відновити навчально-виховний процес в закладах дошкільної освіти м. Чернівців та забезпечити дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Як поінформував начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк, планується відновити навчально-виховний процесс спочатку в 7 дошкільних навчальних закладах:ДНЗ№№2,9,10,30,41,44 та «Берегиня», при наявності у обох батьків довідки про те, що вони зайняті на роботі. Також міське управління освіти буде подавати поетапний графік відкриття інших дошкільних навчальних закладів.
До 1 серпня, перед відкриттям закладів дошкільної освіти, провести комісійне обстеження дошкільних навчальних закладів на предмет їх готовності до прийняття дітей та забезпечення протиепідемічних вимог. До складу комісії обов’язково включити представників Головного управління Держпродспоживслужби.
Начальнику управління культури міської ради Сафтенко Ю.К. з 3 серпня 2020 року рекомендовано дозволити проведення масових заходів в місті при умові дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України №38 від 20.06.2020 року (5 квадратних метрів на одного учасника).
Відміна спецперевезень в місті і відновлення компенсаційних виплат за пільговий проїзд розгяладтимуться в разі послаблення карантину та відповідних рішень Кабінету міністрів України та Постанов Головного санітарного лікаря України.

Протокол №34 позачергового засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.ЧернівціComments are closed.