З 1 жовтня пільги на житлово-комунальні послуги надаватимуться в грошовій формі « Офіційний портал Чернівецької міської ради
03.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних у грошовій формі», відповідно до якого з 01 жовтня діятимуть дві форми надання пільг: готівкова та безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам автоматизованим способом через Ощадбанк, Для цього Ощадбанк буде вести у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, що надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.
Ощадбанк здійснюватиме переказ коштів на рахунки виконавців послуг, управителів, об’єднань на підставі договорів з даною банківською установою.
Якщо пільговик бажає отримувати пільги у готівковій формі, він особисто звертається із заявою до управління соціального захисту за місцем перебування на обліку. В заяві необхідно зазначити особовий рахунок відкритий у банківській установі, з якою укладено договори на проведення соціальних виплат. На цей рахунок поступатимуть кошти, які пільговик зможе зняти.
Пільговики, які отримуватимуть пільги у грошовій формі, зобов΄язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої пільги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.
У разі отримання від управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг сума якої складає понад 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), у пільговиків , що матимуть пільги готівкою, виплата пільги проводиться у безготівковій формі з наступного місяця.
Для своєчасного проведення розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг автоматизованим способом (без звернення пільговиків) та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам необхідно надати до управлінь соціального захисту населення за місцем перебування на обліку, номер мобільного телефону, а в разі зміни місця реєстрації (фактичного проживання), або зміни в складі сім΄ї (одруження, розлучення, народження дитини, вибуття члена сім΄ї, тощо) повідомити про це органи соціального захисту населення.Comments are closed.