З 1 січня 2020 року скасовано обмеження монетизації пільг з оплати за житлово-комунальні послуги « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Кабінет Міністрів України скасував обмеження монетизації пільг з оплати за житлово-комунальні послуги. Особи, які мають право на пільги з оплати за житлово-комунальні послуги  відповідно до чинного законодавства, з 01 січня 2020 року зможуть у будь-який час перейти на готівкову форму отримання пільг. Раніше таким способом виплати пільг могли скористатися  тільки ті пільговики, які подали відповідну заяву в структурні підрозділи соціального захисту населення до 15 жовтня.

Беручи до уваги вищевикладене, в разі, якщо пільговик бажає отримувати пільги готівкою, необхідно подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення за місцем перебування  на обліку, зазначивши реквізити особового рахунку, відкритого у банківській установі або поштового відділення.

Згідно виплатної звітності, на даний час пільги з оплати житлово-комунальних послуг у готівковій грошовій формі отримують 1923 домогосподарств м.Чернівці, у безготівковій – 8005 домогосподарств даної категорії осіб.Comments are closed.