24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, з 1 січня 2019 року введено в дію монетизацію житлової субсидії, яка буде проводитись у три етапи, а саме:
– з 1 січня 2019р. для домогосподарств, які до цього часу не
користувались даною державною соціальною підтримкою, тобто звертаються за призначенням субсидії з оплати за житлово-комунальні послуги вперше Порядок призначення житлових субсидій не змінюється, а тому при прийнятті документів, а також визначення права заявника на предмет призначення житлової субсидії застосовуються норми Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995рю № 848 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018р. №329). Разом з тим відмінною умовою, є обов’язковість зазначення заявником в заяві на призначення субсидій номера мобільного телефону, оскільки АТ «Ощадбанк» протягом доби після здійснення перерахування коштів виконавцям комунальних послуг, управителям, об’єднанням буде інформувати одержувача субсидій шляхом надсилання йому СМС – повідомлення про стан розрахунків за послуги. У СМС –повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу та перелік послуг, за якими від виконавців комунальних послуг, управителів, об’єднань АТ «Ощадбанк» не отримані реєстри нарахованих сум платежів.
Якщо заявником не зазначено номер мобільного телефону в заяві, структурним підрозділом соціального захисту населення надається місячний термін для подання заявником зазначеної інформації. В разі її неподання, заява вважається не поданою і не підлягає розгляду.
На кожного одержувача субсидій буде автоматично відкритий персональний обліковий запис в АТ «Ощадбанк», на якому відображатимуться призначені житлові субсидії у грошовій формі. Зазначений запис буде із спеціальним режимом використання- гроші перераховуються на відшкодування з оплати житлово-комунальних послуг, на які призначено субсидії.
Після закінчення опалювального сезону, невикористана сума коштів буде перерахована на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії, які також будуть відкриті без додаткового звернення громадян, автоматично. Зекономлені кошти субсидіанти зможуть отримати в банківській установі готівкою, витрачаючи її на свій розсуд.
Для субсидіантів будуть створені персональні кабінети, де можна буде отримати інформацію про розмір призначеної субсидії, перелік комунальних послуг, які оплачено за рахунок субсидії, залишок коштів, тощо. Крім того, консультацію із вищезазначених питань можна буде отримати в контакт- центрі «Ощадбанку» за телефоном 0800210800.
– з 1 травня 2019р. монетизація субсидії поширюється на громадян, які вже користувались субсидію, в тому числі в літній період. Крім того, з цього періоду планується запровадити монетизацію пільг з оплати за житлово-комунальні послуги. Всім отримувачам пільг і субсидій, крім тих, хто отримав субсидію вперше в 2019році, обов’язково впродовж травня 2019р. необхідно подати в структурний підрозділ соціального захису населення за місцем перебування на обліку заяву на монетизацію, декларацію про доходи та витрати сім’ї, а також дозвіл на обробку персональних даних.
З 1 жовтня 2019 року впроваджується повністю монетизація, коли отримувач житлової субсидії або пільг, отримуватиме їх готівкою.Comments are closed.