З 1 квітня розпочнеться призов на строкову військову службу « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2021 №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» призов громадян України на строкову військову службу починається 01 квітня 2021 року та триватиме до 30 червня 2021 р.

Явці на призовну дільницю Чернівецького МТЦК та СП для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким у період чергового призову виповнилось 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994- 2002 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Чернівці, вул.Головна, 119, каб. №12 в установлений час з документами, зазначеними в повістках. Громадяни, які не отримали повіток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Чернівецького МТЦК та СП 9 квітня 2021 р. та мати з собою документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Чернівецької міської територіальної громади, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в районний (міський) територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для підтримки для проходження призовної комісії.

На підставі ЗУ “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від їх підпорядкування і форми власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до міського територіального центру комплектування, несуть відповідальність згідно із законодавством.Comments are closed.