З 1 березня зросте вартість проїзду у тролейбусах « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Вартість одної поїздки у міському електротранспорті з 1 березня становитиме 5 гривень. Студенти протягом навчального року сплачуватимуть три гривні, а школярі упродовж усього року – одну.

Розмір вартості проїзду у тролейбусах у нічний час з 23.00 до 05.00 становитиме 10 гривень. Пільги на проїзд у нічний час – з 23.00 до 05.00 не діятимуть для жодної категорії громадян.

Вартість місячного проїзного квитка в міському електричному транспорті становитиме 240 гривень.

При безготівкову розрахунку за проїзд у міському електричному транспорті (банківською, транспортною, “Карткою чернівчанина” тощо) вартість проїзду становитиме 4 гривні.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради, взявши до уваги висновок департаменту розвитку міської ради щодо економічного обґрунтування розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів міським електричним транспортом, розрахункові матеріали комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» та рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері Чернівців.

Перевезення громадян пільгових категорій  здійснюватиметься без обмежень на підставі укладених договорів з Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради. З  1 жовтня 2020 року перевезення здійснюватиметься за наявності у пасажира пільгової категорії «Картки чернівчанина» для проведення безготівкового розрахунку. Пільги на проїзд для студентів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, учнів шкіл з 1 жовтня 2020 року діятимуть при безготівковій оплаті банківською або транспортною карткою за наявності студентського або учнівського квитка.

Комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління» доручено:

  • Забезпечити належну якість транспортних послуг,  створити необхідні умови для подальшого впровадження електронного квитка, максимально заохочувати споживачів до безготівкової форми оплати проїзду,що сприяє обліку пасажирів;
  • Розробити Програму  підготовки водіїв  для  підприємства  з метою ефективного використання наявного транспортного парку та формування  якісного кадрового ресурсу;
  • Забезпечити належний технічний та санітарний стан, інформаційне забезпечення тролейбусів, дотримання затверджених графіків та розкладів руху, відкритий  доступ громадян до даних  GPS – трекерів на офіційному вебпорталі Чернівецької міської ради або спеціальному транспортному сервісі-додатку.

Рішення набирає чинності з 1 березня 2020 року.

 Comments are closed.