З 1 березня пільговики у тролейбусах, як і раніше, їздитимуть безкоштовно лише за посвідченням « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Поширена в окремих ЗМІ інформація про те, що з 1 березня у Чернівцях громадяни зможуть скористатися пільгою на проїзд у тролейбусі лише з «Карткою чернівчанина» не відповідає дійсності. Пільги за «Карткою чернівчанина» на проїзд надаватимуться  через сім  місяців перехідного періоду – з 1 жовтня цього року.
Про порядок  впровадження безготівкової оплати в тролейбусах з 1  березня та  запуск «Картки чернівчанина» з транспортним модулем з 1 жовтня   йшлося на нараді, яку 14 лютого провів міський голова Олексій Каспрук.
Перед тролейбусним управлінням поставлено завдання 1 березня забезпечити у кожному тролейбусі, який вийде на маршрут, наявність  мобільного або стаціонарного валідатора, що дасть можливість безготівково оплатити проїзд банківською чи транспортною карткою вартістю 4 гривні. До 1 березня кондуктора пройдуть інструктаж щодо забезпечення доступу та сприяння   пасажирам  для проведення  безготівкової оплати  проїзду.  У ніч на 1 березня усі  валідатори  в тролейбусному депо будуть перепрограмовані на нові тарифи на проїзд.
Перші 10 тисяч транспортних карток з 8–ма поїздками будуть реалізовувати кондуктора у тролейбусах. Вартість такої картки буде 50 гривень.  Поповнити їх можна буде в терміналах, розташованих на зупинках громадського транспорту.
  Студенти зможуть оплачувати проїзд  вартістю 3 гривні , як готівкою, так і безготівково за допомогою банківської картки чи іншого платіжного засобу.
Пенсіонери, інші категорії пільговиків, зможуть скористатися пільговим безкоштовним проїздом у тролейбусах, як і раніше, при наявності  посвідчення. Для учнів вартість проїзду становитиме 1 гривню, оплатити його можна буде готівкою або, якщо учня супроводжують батьки,  банківською карткою. З 1 жовтня пільги на проїзд у тролейбусах учням надаватимуться за наявності спеціальної транспортної картки.
«Картку чернівчанина», соціальну транспортну картку громадянам пільгових категорій  видаватимуть у відділеннях Ощадбану, ЦНАПі , або  інших пунктах, визначених департаментом праці та соціального захисту міської ради. Про перелік документів, необхідних для оформлення Картки чернівчанина з транспортним модулем, адреси та графіки їх  оформлення буде повідомлено додатково.Comments are closed.