Як врегулювати правовий статус іноземців – учасників АТО « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Як повідомили в управлінні Державної міграційної служби у Чернівецькій області, питання легалізації перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, котрі разом із українцями захищали її суверенітет та територіальну цілісність, містить чимало аспектів. Надавати людям, які реальними справами довели свою відданість нашій державі, право перебувати в країні на законних підставах, вимагає елементарна справедливість. Водночас, процес легалізації має відбуватися виключно із дотриманням чинного міграційного законодавства, з врахуванням вимог державної безпеки та захисту прав громадян України. 

Попри усю складність та різноплановість проблеми, міграційна служба робить усе можливе, щоби в кожному конкретному випадку визначати найбільш прийнятний алгоритм дій щодо кожної окремої особи, яка прагне впорядкувати свій юридичний статус, – розповідає перший заступник голови ДМС України Наталія Науменко.

Згідно з останніми змінами в законодавстві, права офіційно перебувати на території України автоматично набувають іноземці та особи без громадянства, які вступили до лав ЗСУ за контрактом.

Також нерідкі випадки, коли іноземці мають протерміновані дозвільні документи на право проживання в Україні. Але за умови сплати адміністративного штрафу термін перебування в країні можна продовжити.

Окрім того, за наявності родинних зв’язків для багатьох є можливість набуття громадянства України по спрощеній процедурі або оформлення дозволу на імміграцію та отримання посвідки на постійне проживання.

За певних обставини іноземці також можуть оформити статус біженця або статус особи, яка потребує додаткового захисту.

У будь-якому випадку, необхідно звертатися до фахівців міграційної служби,

які допоможуть обрати найбільш оптимальний спосіб легалізації іноземців в Україні.

Повну версію інтерв’ю можна знайти за посиланням: http://mvs.gov.ua/ua/news/16576_Pitannya_zakonnogo_perebuvannya_bilshosti_inozemciv_yaki_zahishchayut_Ukrainu_na_shodi_mozhna_vregulyuvati_v_ramkah_chinnogo_zakonodavstva.htmComments are closed.