Всі збитки, які завдані внаслідок зливи у СЗОШ№22 через непрофесійні дії підрядника, будуть ним відшкодовані « Офіційний портал Чернівецької міської ради
27.02.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Через непрофесійні дії підрядника – “Поліської логістичної компанії” (керівник Дмитро Болейко) , який виконує роботи з ремонту покрівлі у СЗОШ №22 в рамках реалізації проекту НЕФКО, сталося затоплення класних кімнат – пошкоджено стелю, меблі, обладнання.

За дорученням міського голови Олексія Каспрука на місці працювала комісія, яка заактувала завдані навчальному закладу збитки .
Підряднику висунуто вимогу добровільно усунути результати пошкоджень приміщень та замінити власним коштом зіпсовані меблі та обладнання. У разі відмови підрядника зробити це добровільно, завдані збитки буде стягнуто в судовому порядку. Окрім того, про порушення умов договору підрядником буде повідомлено корпорацію НЕФКО, яка кредитує роботи у цьому закладі на виконання проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м.Чернівцях».
Заступнику міського голови Володимиру Середюку доручено забезпечити ліквідацію збитків у наслідок підтоплення шкільних приміщень силами підрядника до 25 серпня ц.р та прозвітувати через тиждень про хід виконання зазначених робіт.
Управління освіти та фінансове управління міської ради вивчає можливість виконання ремонтних робіт та заміни меблів і обладнання в класних кімнатах за бюджетні кошти з подальшим стягненням цих витрат з підрядника, якщо врегулювання конфліктної ситуації буде відбуватися в судовому порядку.
Начальнику управління освіти Сергію Мартинюку доручено роз’яснити педагогічному колективу та батькам, що завдані збитки, будуть усунуті силами підрядника без залучення батьківських коштів.Comments are closed.