Внесено зміни до порядку призначення і виплати державної допомоги сім`ям з дітьми, зокрема,  допомоги на дітей одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім`ям « Офіційний портал Чернівецької міської ради
20.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни до порядку призначення і виплати державної допомоги сім`ям з дітьми, зокрема  допомоги на дітей одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім`ям. Якщо дані види допомоги призначено за умовами, що діяли до 30 червня 2020 р. (включно) відповідно до поданих документів заявниками, а не продовжено автоматично на час карантину, виплата допомоги продовжуватиметься за раніше діючими нормами законодавства до закінчення шестимісячного терміну її призначення.

Отримувачам допомог, яким виплату на час карантину було продовжено автоматично, необхідно звернутись в структурні підрозділи органів соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для призначення допомоги за новим порядком, що діє з 01.07.2020 р.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям та допомога на дітей одиноким матерям особам які звернулись за їх призначенням впродовж липня-серпня   поточного року, призначатиметься та виплачуватиметься з липня місяця.

Необхідно звернути увагу, що при визначенні права на отримання допомоги на дітей одиноким матерям братиметься майновий стан заявника.

Так, допомога не призначатиметься, якщо:

  • особи, які не входять до складу сім`ї, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям, здійснили купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатили (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних згідно із соціальною нормою житла та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування на суму, яка на дату купівлі, оплати перевищує 50 тис. грн.;
  • у власності сім`ї є друга квартира (будинок), крім житла, яке розташоване на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, або житла, непридатного для проживання, що підтверджено документально в установленому законодавчому порядку для внутрішньо переміщених осіб;
  • у власності сім`ї є більше ніж один автомобіль, транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з дати випуску якого минуло менше 15 років (крім мопеда та причепа). 

   При цьому не враховуються транспортні засоби, отримані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через органи соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля, а також транспортні засоби, придбані батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу.Comments are closed.