Внаслідок зливи у Чернівцях підтопило понад десяток підвальних приміщень, залізничний вокзал та три сектора Калинівського ринку « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Упродовж п’яти годин 27 липня у Чернівцях випало 31 мм опадів, що становить третину місячної норми і кваліфікується як стихійне гідрометеорологічне явище.

За даними УДНС та комунальних служб внаслідок потужної зливи у Чернівцях було підтоплено понад десяток підвальних приміщень, залізничний вокзал, три сектори на Калинівському ринку та ускладнено рух автотранспорту на окремих вулицях.

Зливовими водами було підтоплено підвальні приміщення дошкільних установ на вул. Узбецькій,29, Хотинській,49, Руській,15, НВК «Берегиня» на вул. Карбулицького, поліклініки на вул. Мудрого,2, корпусу ЧНУ на вул. Кафедральній,2, готельного комплексу на вул. Машинобудівників,28, складських приміщень ТОВ «Рома» на вул. Коломийській,2ж, а також підвальні приміщення на вул.Прутській,24 та провул.Прутському,1,5, Лермонтова,3, Тобілевича,9, Головна,43,Університетська,13, Козачука,20 Білоруській,29, окремі приміщення залізничного вокзалу, 6, 8 та частково 2 сектори Калинівського ринку, автостанцію на вул. Садовій, у Садгорі вул.Квітковського, Огінського, Філатова, Північну, Крайню.

Через потужний зливовий сток було ускладнено рух автотранспорту по вулицям Гагаріна, Хотинській, Руській, Сагайдачного, Прутській, Машинобудівників, Севастопольській, Героїв Майдану, проспект Незалежності та Калинівській.

До ліквідації підтоплень підвальних приміщень, окрім комунальної, залучалася техніка та особовий склад УДСНС. Над усуненням наслідків зливи на дорогах міста працювали бригади МіськШЕП.

Причини підтоплення підвальних приміщень за кожною адресою аналізуються комунальними службами для вжиття заходів щодо упередження таких випадків.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *