Віталій Михайлішин особисто перевірив роботу міських пунктів обігріву (фоторепортаж) « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Після завершення планової наради у Чернівецькому пологовому будинку №2, присвяченої підсумкам роботи медичної установи у 2011 році, секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин разом із начальником управління охорони здоров’я Чернівців Ігорем Незборецьким вирішили навідатися до розгорнутих по місту пунктів обігріву, щоб перевірити їх роботу і поцікавитися проблемами, які виникають.

У першому з пунктів обігріву, що по вулиці Гайдара, 4, вони застали 5-ох відвідувачів, які відігрівалися та обідали. За словами рятувальників МНС, які чергують тут цілодобово, цей пункт є дуже популярним як серед людей, що потрапили у скрутні життєві обставини, так і серед дітей, які забігають сюди погрітися та випити гарячого чаю під час прогулянки. Відвідувачі пункту обігріву висловили вдячність представникам міської влади.

У наступному пункті обігріву, розташованому за адресою вул.Ентузіастів, 5, гості з міської влади побачили кількох відвідувачів, яким тут надають притулок від морозу, тепло та гарячу їжу. За словами рятувальників, за останні морозні дні у них вже сформувався певний перелік постійних відвідувачів, які навідуються сюди регулярно, щоб зігрітися та поїсти, і дуже задоволені такою спільною ініціативою МНС та міської влади. Допомагають безхатькам і мешканці навколишніх будинків, які виносять до пункту обігріву гарячі харчі та теплий одяг. Чергують у пункті і волонтери Медичної академії, готові надати першу допомогу при обмороженнях. Цей пункт обігріву знаходиться під постійним контролем начальника управління МНС України в Чернівецької області Едуарда Братка.

Третій пункт обігріву, розгорнутий за адресою вул.Барбюса, 4, перебуває під патронатом ГО «Народна допомога». При цьому пункті, крім вже звичних обігріву та гарячого харчування для відвідувачів, організовано також роботу спеціального соціального патруля. Четверо працівників Народної допомоги проводять регулярний обхід прилеглої території і запрошують до пункту обігріву усіх, хто потребує допомоги. Крім того, рівно о 14.00 тут організовано щоденний повноцінний гарячий обід, на який приходять чимало безхатченків.

Загалом роботою пунктів обігріву, розгорнутих в м.Чернівці, секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин та начальник управління охорони здоров’я Ігор Незборецький залишилися задоволені. Зі свого боку вони в разі виникнення такої потреби пообіцяли пунктам обігріву всебічну підтримку та допомогу міської влади.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *