Відновлено роботу по видачі витягів про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок « Офіційний портал Чернівецької міської ради
01.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Державна служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомила, що відповідно до пункту 8 підрозділу 6 Перехідних положень Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 20.12.2016 №1791-VIII

(Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році) встановлено, що індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативно-грошової оцінки земель, застосовується із значенням: для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 100 відсотків; для земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік – 100 відсотків.
Значення коефіцієнта індексації нормативно-грошової оцінки сільськогосподарських угідь , земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.
Згідно вищезазначеного, Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, відділ у м. Чернівцях відновлює роботу стосовно видачі витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок.
Для отримання даних адміністративних послуг чернівчани можуть звертатись до ЦНАПу Чернівецької міської ради за адресою вул. Героїв Майдану, 7 та вул. І. Підкови, 2.Comments are closed.