17.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Державна служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомила, що відповідно до пункту 8 підрозділу 6 Перехідних положень Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 20.12.2016 №1791-VIII

(Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році) встановлено, що індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативно-грошової оцінки земель, застосовується із значенням: для сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) – 100 відсотків; для земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік – 100 відсотків.
Значення коефіцієнта індексації нормативно-грошової оцінки сільськогосподарських угідь , земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.
Згідно вищезазначеного, Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, відділ у м. Чернівцях відновлює роботу стосовно видачі витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок.
Для отримання даних адміністративних послуг чернівчани можуть звертатись до ЦНАПу Чернівецької міської ради за адресою вул. Героїв Майдану, 7 та вул. І. Підкови, 2.Comments are closed.