Відбулося чергове засідання штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення міста (фоторепортаж) « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Як стало зрозуміло із доповідей присутніх начальників комунальних підприємств міста, усі системи життєзабезпечення Чернівців наразі працюють хоча й в посиленому режимі, проте свої завдання виконують вдало, жодних масштабних аварій чи надзвичайних ситуацій попри аномально сильні морозі наразі в місті не виникало.

За інформацією, наданою працівниками ГО «Народна допомога», у приміщеннях їхнього Центру ресоціалізації безпритульних в останні дні різко зросла кількість відвідувачів. Якщо до настання морозів їх налічувалося зазвичай менше 10-ти на день, то нині щодня в Центрі харчуються та ночують по 40-45 безхатьків (загалом Центр розрахований на 60 місць). Усі вони забезпечені гарячими обідами, ліжками та необхідними санітарними умовами.

Відігрітися та поїсти гарячого люди, які цього потребують, можуть і в розгорнутих по місту цілодобових Пунктах обігріву. Вони розташовані за адресами вул.Гайдара, 4, вул.Ентузіастів, 5 та вул.Барбюса, 6. За час морозів у них вже встигли обігріти та нагодувати 549 людей, при цьому більше сотні з них затримувалися там і вночі.

Серед інших питань, найбільш активне обговорення викликала найгостріша на сьогоднішній день проблема збільшення кількості пожеж, викликаних неправильною експлуатацією пічного опалення, газових та електроприладів. За інформацією, наданою МНС, кількість випадків загорянь в Чернівецькій області, зафіксованих на сьогоднішній день, зросла на 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року (72 випадки проти 66). Так само збільшилася і кількість людей, що загинули у вогні (11 випадків проти 9 минулого року). Це викликало надзвичайну стурбованість учасників зібрання.

З метою запобігання подальшому зростанню числа пожеж рятувальники МНС відсьогодні розпочали проводити активну роз’яснювальну роботу на вокзалах, через внутрішні радіомережі підприємств та на ринках міста про важливість дотримання правил безпечного використання опалювальних приладів.

Крім того, було прийнято рішення створити при кожному зі ЖРЕПів спеціальні комісії для обстеження підвалів та горищ житлових будинків, ліквідації випадків їх захаращення. Крім того, вони мають навідатися до осель мешканців своїх територій (в першу чергу одиноких, хворих та літніх людей), щоб перевірити стан їхнього здоров’я та за потреби допомогти впоратися з холодом у приміщеннях. В процесі перевірки представники ЖРЕПів спільно з працівниками МНС, УМВС та соціальних служб будуть також вести активну роз’яснювальну роботу, попереджаючи про небезпеку використання пошкоджених чи старих опалювальних приладів та нагадуючи правила безпеки при користуванні пічним, електричним чи індивідуальним опаленням. Щоденний контроль своїх підопічних, самотніх літніх людей, здійснює і Чернівецький комунальний територіальний центр соціального обслуговування “Турбота”.

В доповнення до розпорядження секретаря Чернівецької міської ради В.Михайлішина про обов’язковий вільний доступ на територію усіх муніципальних будівель та громадських установ для людей, що потребують обігріву, засідання Штабу вирішило зобов’язати перевізників дозволяти змерзлим людям навіть при відсутності у них грошей за проїзд користуватися громадським транспортом, щоб вберегтися від обморожень та загибелі від холоду. Додатково з метою попередження випадків переохолодження та обмороження людей було вирішено виготовити та розмістити на вулицях міста листівки з інформацією про роботу Пунктів обігріву та номерами телефонів служб швидкого реагування.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю  1. Друг

    Віталій Михайлішин пришли комісію на горище другого підїзду Воробкевича 1-а. Подивися як начальник тепломережі опалює голими трубами небо черівців, який дирявий дах, куди викидається такий дорогий газ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *