В управлінні освіти проводять службове розслідування. Його результати обговорять на позачерговій сесії міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Службове розслідування щодо належного виконання посадових обов’язків працівниками управління освіти Чернівецької міської ради з організації публічних закупівель для потреб закладів освіти міста призначив 17 березня своїм розпорядженням міський голова Олексій Каспрук.

Комісію з проведення службового розслідування очолює заступник міського голови Олександр Паскар. До складу комісії входять фахівці юридичного та фінансового управлінь, відділів з питань державних закупівель та контрольно-перевірочної роботи міської ради, голова депутатської комісії з питань гуманітарної політики.

З метою забезпечення об’єктивних умов для проведення службового розслідування начальника управління освіти Сергія Мартинюка з 20 березня відсторонено від виконання службових обов’язків.

Тимчасово виконання обов’язків начальника управління освіти покладено на заступника начальника, начальника відділу загальної середньої освіти Олену Кузьміну.

«Про результати службового розслідування, ситуацію, що склалася, будемо говорити 27 березня о 11.00 на позачерговій сесії міської ради. Вважаю, що така відверта розмова потрібна. Прошу долучитися до обговорення освітян, батьків, підприємців, підрядників, які працювали на об’єктах освіти. Цікавить об’єктивна інформація та принципова позиція кожного. Відверта публічна розмова – це краще, ніж поширення чуток і неперевірених домислів. Думаю, що таке обговорення допоможе і розслідуванню цього злочину. Нам немає чого приховувати, завжди готовий про болючі і неприємні моменти говорити з громадою»,- повідомив міський голова Олексій Каспрук.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *