В Україні стартувала унікальна благодійна онлайн-платформа « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.03.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Проект «Організуй Україну» є Всеукраїнською краудфандинговою платформою, де кожна людина може запропонувати свою ідею для покращення суспільного побуту та втілити її у життя.

Платформа працює за принципом інших краудфандингових платформ, але головна відмінність полягає в тому, що вона є не лише майданчиком для розміщення ідей та збору коштів, а, власне, сама платформа й реалізує усі проекти, які зібрали необхідну суму. Це зумовлює виключення усіх можливих корупційних схем, які зазвичай ми бачимо в нашій країні. Таким чином, платформа створює інститут довіри до суспільного фінансування громадських ініціатив.

Запропоновані громадські ініціативи, що знайдуть підтримку суспільства на платформі, отримають можливість бути реалізованими. Масштаб проектів не має значення, адже кожна ідея має право на життя.

Схема роботи платформи дуже проста:
1) спочатку люди подають свої ідеї на платформу, де за неї голосують інші користувачі;
2) за результатами голосування ідеї переходять до розділу проектів;
3) перед публікацією у даному розділі команда проекту розраховує детальний кошторис і лише після цього публікує проект і розпочинає збір коштів;

4) після вдалого завершення збору коштів команда платформи та волонтери приступають до втілення проекту, супроводжуючи його реалізацію детальною звітністю щодо витрат залучених коштів.

26-го травня Організуй Україну успішно запустили платформу і відзначили дану подію на Батьківщині команди – у м. Кам’янці-Подільському. Наразі команда працює над реалізацією перших проектів.

Довідка

Все починалося з ідеї!

Влітку 2018 р. молода команда однодумців вирішила створити проект, головною місією якого є покращення добробуту нашої країни та підвищення рівня життя кожного українця. Так було започатковано проект project.org.ua та благодійний фонд “Організуй Україну”.  Мета платформи – зробити Україну кращою та сильнішою шляхом формування активної спільноти – рушійної сили до якісних змін у державі.Comments are closed.