В Україні підтверджено перший випадок COVID-19 « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Нарада з питань упередження виникнення випадків грипу А та В, COVID-19 (коронавірус 2019 – nСoV) в місті Чернівцях відбулась сьогодні зранку в Ратуші під головуванням Чернівецького міського голови Олексія Каспрука.
Станом на 3 березня 2020 року у світі зареєстровано 90 937 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 117 – летальні. Одужало вже 48 017 осіб.
На території Європи зареєстровано 1 449 випадків захворювання COVID-19 у 27 країнах. Зокрема, в Італії зареєстровано 1 128 випадки , Німеччині- 57, Франції – 100, Іспанії – 43, Великобританії – 25, Хорватії – 6, Австрії – 10, Росії – 2, Фінляндії – 3, Швеції – 13, Ізраїлі – 7, Швейцарії -18, Греції-4, Грузії – 3, Норвегії-7 Румунії- 3, Азербайджані – 3, Нідерландах – 6, Естонії, Північній Македонії, Бельгії, Ісландії, Литві, Сан-Маріно, Туркменістані, Білорусі – по одному випадку. Про це повідомила головна спеціалістка Управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я Чернівецької міської ради Ірина Вострікова.
На сьогодні, в Україні, зокрема в Чернівцях, підтверджено перший випадок COVID-19. Впроваджуються профілактичні заходи в закладах освіти, культури, охорони здоров’я, громадському транспорті, на підприємствах та організаціях міста. На нараді йшлося про необхідність роз’яснювальної роботи щодо профілактики інфікування та поширення коронавірусу, про наявність засобів індивідуального захисту лікарів в медичних установах, а також готовність медичних установ до прийому хворих з підозрою на коронавірус. Рекомендовано обмежити масові заходи та дотримуватись правил особистої гігієни і профілактики інфікування.

У Чернівецькій області працює цілодобова «гаряча лінія» для інформування населення щодо отримання медичної допомоги  у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19. 

На неї радять телефонувати всім, хто перебував у країнах із зареєстрованими випадками COViD-19 у разі погіршення самопочуття, навіть якщо під час перетину кордону вони не мали проблем зі здоров’ям.

Телефон цілодобової гарячої лінії: 0660849313

 Comments are closed.