В районі вулиць В. Винниченка та Миру може з’явитись нова зупинка громадського транспорту « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Електронна петиція влаштування зупинки громадського транспорту в районі перехрестя вулиць Винниченка та Миру набрала 252 голоси і була розглянута та підтримана на сесії Чернівецької міської ради.

Зазначене питання неодноразово розглядала постійно діюча комісії з питань роботи громадського транспорту та безпеки дорожнього руху міської ради з виїздом для обстеження на вказане перехрестя, оскільки кількість населення цього мікрорайону у результаті багатоповерхової забудови значно збільшилася і існуюча на сьогодні дальність підходів до найближчих зупинок громадського транспорту перевищує допустимі норми. За результатами обстеження комісія прийняла рішення про облаштування зупинки громадського транспорту за адресою вул.Винниченка,21. Наразі затримка в облаштуванні зупинки обумовлена наявністю чисельних підземних інженерних мереж та повітряної лінії електропередач з опорою, що створює перешкоди для влаштування заїзної кишені. Про виконання даних робіт департамент житлово-комунального господарства веде перемовини з підприємством міськРЕМ. Після погоджень з підприємством міськРЕМ щодо перенесення електричних комунікацій, отриманих від власників інженерних мереж департаменту житлово-комунального господарства доручено передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт з влаштування заїзної кишені для зупинки громадського транспорту.Comments are closed.