В районі вулиць В. Винниченка та Миру може з’явитись нова зупинка громадського транспорту « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Електронна петиція влаштування зупинки громадського транспорту в районі перехрестя вулиць Винниченка та Миру набрала 252 голоси і була розглянута та підтримана на сесії Чернівецької міської ради.

Зазначене питання неодноразово розглядала постійно діюча комісії з питань роботи громадського транспорту та безпеки дорожнього руху міської ради з виїздом для обстеження на вказане перехрестя, оскільки кількість населення цього мікрорайону у результаті багатоповерхової забудови значно збільшилася і існуюча на сьогодні дальність підходів до найближчих зупинок громадського транспорту перевищує допустимі норми. За результатами обстеження комісія прийняла рішення про облаштування зупинки громадського транспорту за адресою вул.Винниченка,21. Наразі затримка в облаштуванні зупинки обумовлена наявністю чисельних підземних інженерних мереж та повітряної лінії електропередач з опорою, що створює перешкоди для влаштування заїзної кишені. Про виконання даних робіт департамент житлово-комунального господарства веде перемовини з підприємством міськРЕМ. Після погоджень з підприємством міськРЕМ щодо перенесення електричних комунікацій, отриманих від власників інженерних мереж департаменту житлово-комунального господарства доручено передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт з влаштування заїзної кишені для зупинки громадського транспорту.Comments are closed.