В районі Гравітону для мешканців працюють терапевти та «вузькі» спеціалісти « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.01.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З 1 серпня 2019 року для мешканців мікрорайону «Гравітон» лікарями міської поліклініки №1 здійснюється прийом  у приміщенні міської дитячої поліклініки за адресою: вул. Руська, 273, в кабінеті №1 з 9.00 до 18.00.

Для обслуговування громадян даного мікрорайону встановлено позмінний графік чергування терапевтів, про який можна дізнатися за телефоном реєстратури  «Міської поліклініки №1» 52-43-23.

Мешканцям мікрорайону «Гравітон» також  надається медична допомога  спеціалістами «Госпрозрахункова поліклініка профоглядів»:  лікарем-невропатологом,  лікарем- дерматовенерологом, лікарем- акушер-гінекологом. Для мешканців мікрорайону працює кабінет функціональної діагностики та лабораторні дослідження. Прийом вузьких спеціалістів ведеться за направленням терапевта в кабінетах даних спеціалістів в приміщенні КМУ «Госпрозрахункова поліклініка профоглядів». Графік прийому можна уточнити  в реєстратурі за телефоном 58-38-00.

У зв’язку з перідом відпусток до інших спеціалістів можна звернутись безпосередньо в Міську поліклініку №1 за адресою вул. Шкільна, 6 також за направленням терапевта. Телефон реєстратури міської поліклініки №1- 52-43-23.

За останній тиждень до терапевтів звернулось 114 жителів мікрорайону «Гравітон»,  до спеціалістів -46.Comments are closed.