В місті продовжуються заходи з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до розпорядження Чернівецького міського голови від 19.07.2019 р. № 286-р ”Про захисні споруди цивільного захисту” в місті продовжуються заходи з їх технічної інвентаризації.

Технічна інвентаризація захисних споруд організовується та проводиться згідно Методичних рекомендацій щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту), які затверджені наказом МНС України від 13.08.2010 р. № 659.

Станом на 2 грудня 2019 року вже проінвентаризовано 115 захисних споруд цивільного захисту. В ході інвентаризації оформляються відповідні акти, паспорти, облікові картки та інвентарні справи, в т.ч. свідоцтва на право власності як об¢єкта нерухомого майна.

Інвентаризацію проводить об¢єктова комісія, яка призначається наказом керівника суб¢єкта господарювання (власника захисної споруди).

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та господарювання про необхідність проведення технічної інвентаризації захисної споруди цивільного захисту, яка розташована на підконтрольній території, і готове надати відповідні консультації та методичну допомогу (тел. 52-28-95).Comments are closed.