В Чернівцях оголошено конкурс на облаштування оглядового майданчика « Офіційний портал Чернівецької міської ради
12.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 23.06.2020р. №274/15, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує відкритий архітектурний бліц-конкурс на кращу проектну пропозицію  облаштування оглядового майданчика на вулиці Декабристів в місті Чернівцях. 

Замовник конкурсу: департамент розвитку Чернівецької міської ради.

Організатор конкурсу:департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Архітектурно-планувальне завдання:розробити концепцію облаштування оглядового майданчика, передбачити комфортний простір для перебування мешканців міста та туристів, надати пропозиції щодо благоустрою даної території, а саме: місце для панорамного огляду міста групою туристів, інформаційні стенди, місця для відпочинку, паркування персонального та туристичного автотранспорту, освітлення, санітарно-гігієнічні вузли тощо.

Об’ємно – просторове і архітектурно-планувальне рішення необхідно створити  відповідно до чинних нормативів.

Тривалість конкурсу – час, відведений на реєстрацію учасників та проектування – 1,5  місяці (з 13липня 2020 року по 30серпня 2020 року).

Вимоги до професійного рівня учасників, терміни реєстрації та отримання конкурсної документації:учасниками Конкурсу є автори – архітектори, скульптори, колективи авторів, що мають відповідну освіту та кваліфікаційний сертифікат архітектора.

Автор для виконання конкурсного проекту може сформувати творчий колектив, будучи його керівником або учасником. У складі творчого колективу можуть бути студенти творчих вищих навчальних закладів.

Кількість та розміри премій:

Одна перша премія – 15000 (п’ятнадцять тисяч) гривень.

Одна друга премія  – 9000 (дев’ять тисяч) гривень.

Одна третя премія  – 6000 (шість тисяч) гривень.

 

Склад журі конкурсу:

 

Аль-АхммадіСаерАднан архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Гавриш Віталій Ярославович директор департаменту розвитку міської ради;

 

Гомонович Сергій Степанович архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Завалецький Олександр Михайлович архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Колядинський Павло Валентинович

 

директор Чернівецького екскурсійного бюро (за згодою) ;
Кордунян Олександр Павлович

 

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Кушнір Микола

Петрович

 

директор Чернівецького музею історії та культури євреїв Буовини (за згодою);
Пушкова Олена

Дмитрівна

начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради;

 

Стасюк Мар’ян

Васильович

 

архітектор, член місцевої організації Національної спілки архітекторів України в Чернівецькій області (за згодою);

 

Хілько Наталія

Олексіївна                          

заступник  директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, головний архітектор міста.     

 

Порядок отримання конкурсної документації:

Для участі в Конкурсі автор (авторський колектив) має оформити заявку у вигляді письмової заяви (звернення) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора (авторського колективу), поштової та електронної адреси, контактного номера телефону, а також серії, номеру та дати видачі відповідного кваліфікаційного сертифікату

Заявка на участь у Конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради: 58008, м. Чернівці,вул. Б.Хмельницького, 64-А або на електронну пошту dmbkzv@ukr.net.

Подання конкурсних проектів та їх подальше використання: Організатор приймає проектні пропозиції для участі у Конкурсі за адресою: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, 58008, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А, каб. 203. Телефон для довідок: (0372) 55-38-08. Час роботи: понеділок –п’ятниця з 8.00 до 16.30.  

Проекти  вважаються поданими,  якщо їх відправлено на конкурс або подано  особисто  не  пізніше  30 серпня 2020 року.  У разі відправлення проекту поштою його автор повинен повідомити Організатору Конкурсу дату відправлення і номер поштової квитанції.

Матеріали, подані пізніше 30 серпня 2020 року в Конкурсі не допускаються.

Іншу інформацію про конкурс можна отримати в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А (кабінет 203) або за телефонами (0372) 55-38-08, 095 6102619.

 Comments are closed.