В Чернівцях обстежать житловий фонд « Офіційний портал Чернівецької міської ради
07.04.2020






Аварійні телефони оперативних служб





Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам Батьківщини



МИ В:




МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці








З 2 березня до 2 квітня 2020 року буде проведено весняний огляд житлового фонду всіх форм власності, який розташований на території міста.
Для цього КЖРЕПам №№ 4, 5, 6, 14, 17 та ПП “Регіон-Центр”, ПП “Ремжитлосервіс”, ПП “Санітарія”, ПП “Житлосервіс”, ПП. «Чернівцікомунбуд», ПП «Порядок в домі», ТзОВ «Єврокомунбуд», ТзОВ «Вайт Лаіонс», ТОВ “Відродження -Л”, ТОВ “Сіті-Рембуд”, керівникам установ, відомств, головам ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ створити відповідні комісії і видати накази про проведення огляду.

Під час проведення загального весняного огляду житлового фонду мають бути забезпечені: комплексне обстеження елементів будинків, комунікацій, а також їх зовнішнього благоустрою, визначено обсяг робіт з підготовки житлових будинків до експлуатації в умовах осінньо-зимового періоду, встановлення технічного стану жилих будинків, що підлягають капітальному або поточному ремонту в наступному році.
Також планується залучення орендарів, власників до виконання ремонту будівель і приміщень, якими вони користуються та благоустрою прилеглих територій. Комісії також будуть виявляти факти самовільного будівництва, перепланувань і переобладнань приміщень квартир, обстежувати технічний стан оголовків димарів, димових та вентиляційних каналів із залученням спеціалізованих та ліцензованих організацій, обстежувати відомчий житловий фонд та будинків ОСББ, ОТСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ, відомчих мереж та котелень.
Виконавчим органам міської ради (управління освіти, забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони  здоров’я, культури, з питань фізичної культури та спорту), комунальним підприємствам: (МКП «Чернівцітеплокомуненерго», КП «Чернівціводоканал», КП «Чернівецьке тролейбусне управління», КП «МІськШЕП», КП «Чернівціміськліфт», МКП «АДС 0-80», МКП «Трест зеленого господарства і протизсувних робіт», МКП «Чернівціспецкомунтранс», МКН «Міськсвітло», МКП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» ім. Леоніда Каденюка) доручено в термін з 2 березня до 2 квітня 2020 року провести загальний огляд нежитлових об’єктів соціальної сфери, господарського комплексу та об’єктів інженерної інфраструктури комунальної власності міста та надати пропозиції щодо підготовки цих об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Відповідне розпорядження підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.



Comments are closed.