В 2018 році в Чернівцях будуть посаджені нові дерева та кущі, висаджені квіти, відремонтовані газони та лавки « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Про план робіт на 2018 рік Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт повідомив його керівник Олександр Брязкало. Зокрема, на Центральній площі планується ремонт та фарбування  лавок, ремонт металевої огорожі, поливної системи, посадка  кущів та  квітів на 300 квадратних  метрах площі.

Біля пам’ятника Т.Шевченку також планується висадити квіти та кущі,  облаштувати газони, відремонтувати та пофарбувати лавки. На площах  Пресвятої Марії, Філармонії  та Соборній будуть висаджені квіти та кущі, відремонтовані та пофарбовані лавки і облаштовані газони, в сквері на Соборній площі планується посадка дерев і кущів.Аналогічні роботи заплановані в скверах на розі вул.Головної та Шкільної, по вул.М.Коцюбинського, по вул.М.Кордуби, по вул.І.Підкови, по вул.Університетській, біля пам’ятника П.Целану, на розі вул.Руської-М.Садовського, на розі вул.Руської-Шевченка.

На Проспекті Незалежності плануються роботи по облаштуванню газонів на площі 2 тисячі кв.м., посадка кущів та встановлення нових лавок. На вулиці Головній в цьому році будуть посаджені дерева та встановлені на ліхтарях   вазони  з квітами. Знесення аварійних дерев, посадка кущів та дерев, влаштування газонів  плануються на вулицях Ю.Гагаріна, Комунальників, Фізкультурній, С.Воробкевича, Січових Стрільців . Також працівники Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт планують викорчувати на вулицях міста пні, на вулицях Садовій та В.Комарова облаштувати газони на площі понад 8 тис.кв.м., посадити дерева на вулицях С.Бандери, Університетській, І.Франка, Героїв Майдану, Т.Шевченка, Л.Українки, Січових Стрільців, Хотинській.  На всіх  цих  роботах планується освоїти понад 2 млн.грн.

Проект плану робіт з  поточного ремонту об’єктів благоустрою  і  озеленення   в  місті Чернівці  на 2018 рік  по тресту зеленого господарства та ПЗР додається.

Проект плану робітComments are closed.