Управління контролю за благоустроєм міста спільно з Патрульною поліцією розпочали спільні рейди « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
13 червня на території міста Чернівців працівники Управління контролю за благоустроєм міста спільно з Управлінням патрульної поліції у Чернівецькій області розпочали спільні рейди з дотримання Правил благоустрою міста та правил перевезення сипучих матеріалів великовантажними автомобілями.

За результатами рейду складено 12 адміністративних протоколів. Зокрема працівникми Управління контролю за благоустроєм міста Чернівців склали 4 протоколи за порушення ст. 152 КУпАП та п. 11.19 додатку 1 Правил благоустрою м. Чернівців, а саме «Перевезення автомобілями сипучих матеріалів, будівельних відходів, твердих побутових відходів без тенту». За це передбачено адміністративну відповідальність для фізичних осіб-громадян від 340 до 1360 грн.
Працівниками патрульної поліції складено 8 адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього руху при перевезені вантажів великовантажними автомобілями.Comments are closed.