Удосконалено порядок надання державної соціальної підтримки малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.10.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021р. №697 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» удосконалено порядок надання державної соціальної підтримки малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми. Так, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям призначатиметься без зменшення її розміру, якщо центр зайнятості не може запропонувати підходящої роботи для непрацюючої працездатної особи зі складу малозабезпеченої сім’ї, сім’ї з дітьми або таку особу направлено на професійне навчання.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям призначатиметься особам, які досягли відповідного пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу.

Наявність у власності другого житла не позбавлятиме права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям багатодітні сім’ї, а також сім’ї до складу якої входять діти – сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, або особи з їх числа, за умови, що загальна площа такого житла не первищує 13,65 кв.м. на одного члена сім’ї та додатково 35,22 кв.м. на сім’ю.

Необхідно звернути увагу, що відповідно до внесених змін виплата допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям припиняється, якщо діти, які входять до складу сім’ї, навчаються у закладах середньої освіти, були відсутні на навчальних заняттях з невідомих або без поважних причин протягом десяти навчальних днів підряд.

Даною постановою передбачено призначення соціальної стипендії дітям померлих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Крім цього, з 01.01.2022р. розмір допомоги на дітей з тяжкими хворобами, яким не встановлено інвалідність підвищиться до двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку (з урахуванням розміру прожиткового мінімуму, встановленого на 01.12.2021р.).Comments are closed.