Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності можуть пройти психологічну реабілітацію « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.03.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності (далі Порядок).

Даним Порядком визначено механізм організації проведення психологічної реабілітації даної категорії осіб, відповідно до якого для проходження реабілітації заявнику необхідно звернутись в управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання з відповідною заявою та наступними документами:

  • посвідченням учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
  • документом, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення;
  • посвідченням постраждалого учасника Революції Гідності (для даної категорії осіб).

 Копії документів подаються з пред`явленням їх оригіналів.

Заявник самостійно обирає заклад, в якому буде проходити психологічну реабілітацію, якому управління соціального захисту населення надсилає запит щодо його готовності до надання послуг, узгодження дати початку її проведення та укладання трьохстороннього договору про надання послуг.

Послуги з психологічної реабілітації можуть надаватись як індивідуально, так і груповій формі. Гранична вартість послуг із психологічної реабілітації визначається щороку Мінсоцполітики України за погодженням із Мінфіном України та Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Витрати на оплату проїзду до установ з надання психологічної реабілітації та назад відшкодовуються заявникам управліннями соціального захисту населення на підставі поданих проїзних документів.

На сьогодні послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності надають санаторно-курортні заклади: ДП СКК «Моршинкурорт» ЗАТ «Укрпрофздоровниця» санаторій «Дністер» (Львівська обл. м.Моршин), ДП « Клінічний санаторій «Карпати»  ( Закарпатська обл., с. Карпати), ТзОВ «Примор`я» санаторій «ім. С. Лазо» (Одеська обл., смт. Сергіївка) та інші.

Більш детальну інформацію про порядок проведення психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності можна отримати в районних управліннях соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради.Comments are closed.