У Ратуші відбудеться Чернівецький Регіональний Форум «БІЗНЕС МОЖЛИВОСТІ 2.0» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
10.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
15 листопада  в сесійній залі Чернівецької міської ради за адресою м. Чернівці площа Центральна, 1, відбудеться Чернівецький Регіональний Форум «БІЗНЕС МОЖЛИВОСТІ 2.0» («Chernivtsi Regional  Forum Business Opportunities 2.0»), організований Кластером Буковинських інноваційних технологій імені Йозефа Шумпетера (Cluster bit) за сприяння Чернівецької міської ради, Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької торгово-промислової палати, регіональних пунктів програми ЄС «Горизонт 2020», Буковинського державного медичного університету і Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Програмою заходу передбачено доповіді представників міжнародних фондів та інституцій про можливості залучення грантових коштів ЄС підприємствами Чернівців. У доповідях буде розкрито основні напрямки та форми залучення коштів через програми ЄС для малого та середнього бізнесу, умови участі підприємств у багатосторонніх інноваційних проектах, загальні принципи функціонування програми, критерії оцінки проектів та способи пошуку партнерів для подачі заявок, наявні інформаційні ресурси. Передбачено  сесії запитань та відповідей, а також блок практичних порад та консультацій.

Цільовою аудиторією даного заходу є бізнесмени, директори та менеджери малих та середніх підприємств.

Орієнтована тривалість заходу – 10:00-17:00.

Бажаючим отримати додаткову інформацію, або зареєструватись щодо участі у форумі необхідно зайти за посиланням http://cbit.org.ua/#rec137047181.Comments are closed.